Prasidėjo aštuntos „Pjūklo“ dalies darbai

Prasidėjo aštuntos „Pjūklo“ dalies darbai

Dauguma siaubo žanro megėjų prisimena 2010-uosius metus, kuomet į kino ekranus atkeliavo paskutinė, septinta „Pjūklo“ (angl. „Saw“) dalis. Ir visgi, žmonėms įtariant, kad tai gali būti paskutinė serijos dalis, pasklido gandai, kad netrukus didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys ir aštunta dalis. Tai patvirtina ir studija „Lionsgate“ teigdama, kad kita dalis vadinsis „Pjūklas: Palikimas“ (angl. „Saw: Legacy“). Studija taip pat užsimena, kad juostos scenarijų kurs Joshas Stolbergas su Peteriu Goldfingeriu.

Kaip daugelis kino gerbėjų prisimena, pats pirmasis gerasis Jameso Wano klasiškasis „Pjūklas“ (angl. „Saw“) kino ekranus išvydo 2004-ais metais. Juokingai mažai kainavusi juosta (1.2 mln. dolerių) studijai atnešė virš 100 milijonų dolerių, kuo kino kūrėjai liko „visai patenkinti“. Jau po metų pasaulį išvydo ir antroji dalis, kuri nors ir kainavo kiek mažiau nei keturis kartus daugiau nei pirmoji, tačiau studijai padėjo pasipelnyti virš 147 mln. dolerių. Jamesas Wanas savo klasiškajame kūrinyje išbuvo visus septynis filmus ir jau paskelbė prisijungsiąs prie aštuntos dalies kūrimo prodiuserio vaidmenyje.

Serijos autoriai teigia, kad viena pagrindinių „Pjūklo“ minčių per visas dalis buvo vienos istorijos pasakojimas, o septinta dalis pasibaigė taip, lyg būtų galima tikėtis ir pratęsimo. Visgi, nėra atskleidžiama, ar naujoji dalis bus tęsinys, perdirbinys ar priešistorė, tad belieka tik spėlioti. Dėl vieno išlieka aišku – kraujas ir vėl telkšos balomis.

Filmą turėtų režisuoti vienas scenaristų, Joshas Stolbergas, o kada bus pradėti filmavimo darbai – nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles