„Karibų piratai“ su Margot Robbie greičiausiai nebus kuriami

„Karibų piratai“ su Margot Robbie greičiausiai nebus kuriami

Dar 2020 metais buvo pasirodžiusios žinios, kad „Karibų piratų“ (angl. Pirates of the Caribbean) istoriją po Johnny Deppo perims aktorė Margot Robbie. Dar tada aktorė minėjo, kad viskas tik pradeda judėti, bet ji tikrai neatsisako šios istorijos. Tačiau dabar, pati M. Robbie, kalbėdama su „Vanity Fair“ prasitarė, jog priešistorės idėja, greičiausiai, dienos šviesos neišvys.

Būtent naujausiame „Vanity Fair“ Margot Robbie pasakoja savo karjeros istoriją ir, savaime suprantama, tema apie „Karibų piratus“ taip pat buvo paliesta. „Turėjome idėją ir kurį laiką ją vystėme. Tai turėjo būti pagrinde į moteris akcentuotas pasakojimas, ne visiškai, bet bent dalinai, tačiau kiek kitokia istorija. Manėme, kad ji būtų šauni, bet panašu, kad jie nenori jos kurti“, – teigė aktorė, turėdama omenyje „Disney“ atstovus.

Naujasis pasakojimas apie „Karibų piratus“ turėjo būti franšizės išplėtimas, o ne perkūrimas. Tai bent jau patvirtina Christina Hodson, kuri buvo paskirta scenarijaus rašymui. Filme turėjo būti visiškai nauja istorija ir nauji veikėjai.

Ir nepaisant to, kad būtent šios istorijos neišvysime, kažkoks filmas apie „Karibų piratus“ vis tiek bus sukurtas. Kas vyks ir kokie personažai grįš – neaišku. Tačiau prodiuseris Jerry‘is Bruckheimeris kiek anksčiau yra minėjęs, jog darbai jau yra pradėti, o prie scenarijaus rašymo grįš Tedas Elliotas, kuris kūrė ir pirmuosius serijos filmus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles