Robertas Downey‘is Jaunesnysis primena tėvo palikimą dokumentinio filmo „Vyresnysis“ anonse

Net neabejojame, kad Robertą Downey‘į Jaunesnįjį žino visi kino megėjai. Nuo paprastų komedijų, įtraukiančių dramų ar tiesiog – superherojų žanro, šis aktorius yra įstrigęs visiems. Tačiau ko tikrai ne visi žino, kad būtent šis aktorius nėra vienintelis savo šeimoje, prisilietęs prie kino. Jo tėvas, Robertas Downey‘is Vyresnysis taip pat dirbo su kinu, buvo režisierius. Norėdamas atiduoti pagarbą savo tėvui, R.D. Jaunesnysis tris metus kūrė dokumentinį filmą, parodydamas jųdviejų santykius.

Internetą pasiekė ir pirmasis šio itin paprastai besivadinančio filmo „Vyresnysis“ (angl. Sr.) anonsas. Ir pirmieji žvilgsniai į šį pasakojimą iškart pasirodo itin jautrūs. Tai ne tik tarpusavio santykiai tarp tėvo ir sūnaus, bet kartu įtraukiama ir trečioji karto, Roberto Jaunesniojo sūnus bei pati šeima. Ir nors viskam iš esmės vadovauja aktorius, jis akivaizdžiai nori parodyti, jog jo tėvo palikimas yra vertas dokumentinio filmo, kad pasaulis taip pat galėtų jį išvysti.

Filme išvysime ir be galo jautrių akimirkų, o kartu ir itin stiprių pokalbių, kurie apims visas, net ir pačias nemaloniausias temas. Kaip žinia, Robertas Jaunesnysis savo karjeroje turėjo tikrai daug nemalonumų su teisėsauga bei svaigalais, o tai, be jokios abejonės, nedžiugino Roberto Vyresniojo. Be jokios abejonės, šie klystkeliai galėjo pabaigti jo karjerą, tačiau būtent „Geležinis žmogus“ vėl ją atgaivino. Prie to paties jautriausio aspekto prisideda ir faktas, kad aktoriaus tėvas dar visai neseniai mirė ir tai neabejotinai bus apžvelgta šiame filme.

„Vyresnysis“ bus rodomas „Netflix“ platformoje nuo gruodžio 2 dienos. Anonsą galite peržiūrėti jau dabar.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles