Joaquinas Phoenixas gali suvaidinti Džokerį

Joaquinas Phoenixas gali suvaidinti Džokerį

„Oskaro“ nominantas aktorius Joaquinas Phoenixas yra pagrindinis kandidatas vaidinti Džokerį būsimajame Toddo Phillipso filme apie šį Gotamo piktadarį, skelbia tinklapis „Variety“.

Pasak įvairių šaltinių, J. Phoenixas buvo pagrindinis filmo režisieriaus pasirinkimas, pats aktorius kiek pasvarstęs sutiko imtis šio vaidmens. Dabar viskas yra studijos „Warner Bros.“ rankose, kuri kol kas nuo komentarų susilaiko.

Naujojo filmo apie Džokerį veiksmas vyks praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje ir pasakos šio piktadario ištakas. Pasak pranešimų, filmo nuotaika bus niūri, o istorijoje bus nemažai smurto ir atvirų scenų. Filmą režisuos ir scenarijų rašys komedijų trilogijos „Pagirios“ (angl. „The Hangover“) kūrėjas T. Phillipsas, o prodiusuos kino legenda Martinas Scorsese. Filmas nepriklausys „DC“ komiksų kino visatai. Jeigu šis projektas sulauks sėkmės, studija „Warner Bros.“ planuoja kurti daugiau filmų, kurie koncentruosis į atskirus komiksų veikėjus, tačiau šios juostos nepriklausys dabar egzistuojančiai „DC“  kino visatai.

Anksčiau buvo pasirodę pranešimų, kad Džokerio vaidmenį gali atlikti Leonardo DiCaprio, bet panašu, kad ši karjeros galimybė per daug nesužavėjo Leo.

J. Phoenixas ir anksčiau buvo sietas su komiksiniais filmais. Buvo skelbiama, kad šis aktorius gali suvaidinti Leksą Liutorą filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“).  Tačiau tuomet jis atsisakė vaidmens ir jis atiteko Jesse’iui Eisenbergui. J. Phoenixas taip pat buvo sietas ir su „Marvel“ filmu „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“), vis tik, atsisakė vaidinti ir šioje juostoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles