J. J. Abramsas pažada, kad „Cloverfield 4“ bus absoliučiai beprotiškas

J. J. Abramsas pažada, kad „Cloverfield 4“ bus absoliučiai beprotiškas

„Super Bowl“ metu tarp eilės pristatytų filmų anonsų visų nuostabą pelnė sugrįžtantis siaubo pasaulis su filmu „Kloverfyldas: Paradoksas“ (angl. „The Cloverfield Paradox“). Visgi, naujienos ties tuo nesibaigia ir ketvirtosios dalies prodiuseris J. J. Abramsas žada, kad kita siaubo filmo dalis bus dar beprotiškesnė.

Sklinda gandai, jog ketvirtoji filmo dalis pavadinimu „Overlord“ skirsis nuo „Kloverfyldo“ pirmtakų visiškai kitokiu siužetu, kuris nukels į Antrojo pasaulinio karo laikotarpį ir primins filmą apie zombius. Skamba išties kurioziškai, bet daugiau tikslesnės informacijos nėra linkę atskleisti nei „Paramount Pictures“, nei pats J. J. Abramsas, kuris yra pravardžiuojamas paslapčių mylėtoju.

Primename, jog trečioji „Kloverfyldo“ dalis kino teatruose turėjo pasirodyti dar praėjusių metų vasario 24-ąją, tačiau išleidimo data visai netrukus buvo pavėlinta į spalio 27-ąją. Pavėlinimo priežasčių neatskleidusi „Paramount Pictures“ kiek vėliau juostą nukėlė į vasario 2-ąją, o ši galiausiai buvo nukelta ir į balandžio 20-ąją. Situacija žaibiškai pasikeitė, kuomet teises į juostą nusipirko „Netflix“, kurie ne tik pristatė pirmąjį juostos anonsą, bet ir suteikė galimybę žiūrėti filmą visiems „Netflix“ platformos vartotojams.

Nors ši data dar nėra oficiali, bet pranešama, kad „Overlord“ kino teatruose turėtų pasirodyti jau šių metų spalio mėnesį. Negana to, J. J. Abramsas ir visa kūrybinė komanda yra pozityviai nusiteikę ir dėl penktosios „Kloverfyldo“ dalies sukūrimo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles