„Kinų kvartalo“ priešistorė bus papasakota planuojamame „Netflix“ seriale

„Kinų kvartalo“ priešistorė bus papasakota planuojamame „Netflix“ seriale

Dabartinė tendencija kurti papildomas istorijas prieš dešimtmečius pasirodžiusiems klasikiniams filmams neturi pabaigos. Šiam kartui buvo prigriebtas 1974-ais išleistas vienas geriausių visų laikų filmas „Kinų kvartalas“ (angl. „Chinatown“). Kriminalinė drama, kurioje vaidino Jackas Nicholsonas ir Faye Dunaway, sugrįš į televizijos ekranus naujame seriale, kuris debiutuos „Netflix“ platformoje.

Šiuo metu rašomas pirmajo epizodo scenarijus. Nors „Kinų kvartalo“ istorija vyko 1930-ųjų Los Andžele, planuojamas serialas grįš dar toliau į praeitį ir pasakos pagrindinio veikėjo Džeiko Giteso priešistorę. Už šį projektą atsakingi du prodiuseriai. Pirmasis yra Robertas Towne‘as – „Kinų kvartalo“ bei jo mažiau žinomo tęsinio „Du Džeikai“ (angl. „The Two Jakes“) scenaristas.

Tuo tarpu antrasis prodiuseris yra ne kas kitas, o pats Davidas Fincheris. Režisierius turi nemažą bendradarbiavimo istoriją su „Netflix“ – jis ne tik prodiusavo vieną pirmųjų platformos serialų „Kortų namelis“ (angl. „House of Cards“), bet ir režisavo pirmuosius jo epizodus. Savo prodiusavimo ir režisavimo įgūdžiais jis taip pat pasidalijo kitame seriale „Proto medžiotojas“ (angl. „Mindhunter“). Abu prodiuseriai, prisidės prie „Kinų kvartalo“ priešistorės scenarijaus rašymo, taip pat yra galimybė, kad D. Fincheris režisuos pirmąjį epizodą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles