Cate Blanchett gali filmuotis pas filmo „Vaikystė“ režisierių

Cate Blanchett gali filmuotis pas filmo „Vaikystė“ režisierių

Kad ir kokia būtų užsiėmusi, atrodo, Cate Blanchett visada randa laiko į savo įtemptą tvarkaraštį įterpti dar vieną kitą projektą. Kol Europoje dar tik laukiama trijų jos filmų – Toddo Hayneso romantinės dramos „Kerol“ (angl. „Carol“), James‘o Vanderbilto biografinės dramos „Tiesa“ (angl. „Truth“) ir Tereence‘o Malicko romantinės dramos „Taurių riteris“ (angl. „Knight of Cups“) – premjerų, o pati C. Blanchett šiuo metu filmuojasi Andy‘io Serkis‘o režisuojamame nuotykių filme „Džiunglių knyga: ištakos“ (angl. „Jungle Book: Origins“), labai gali būti, kad ji dalyvaus pernykščių metų vieno iš įsimintiniausių darbų „Vaikystė“ (angl. „Boyhood“) režisieriaus Richardo Linklaterio rengiamoje naujo projekto aktorių atrankoje. Pranešama, kad aktorė veda derybas dėl vaidmens amerikiečių rašytojos Marios Semple bestselerio ekranizacijoje „Kur eini, Bernadeta? (angl. „Where‘d you go, Bernadette?“).

Romano pradžioje jaunoji Bernadeta, kitaip vadinama Bi, mojuodama savo pažymių knygele, reikalauja to, kas jai buvo pažadėta: šeimos kelionės į Antarktidą! Tačiau paskutinę akimirką prieš išvykimą Bernadetą ištinka neurozė. Paralyžuota savo pačios genialumo, asociali, pernelyg savita ir nerimastinga mažam miesteliui, kuriame teko nusileisti, Bernadeta kuo toliau, tuo labiau jaučiasi įkalinta. Prie pat sienos ji dingsta.

Kol kas neaišku, koks vaidmuo domina C. Blanchett, bet Bernadetos vaidmuo, bent iš romano fabulos, atrodo šiek tiek panašus į jai Oskarą atnešusį Džesminos vaidmenį Woody‘io Alleno filme (angl. „Blue Jasmine“, 2013 m.). Taigi, dviejų Oskarų savininkei tai nebūtų pirmas kartas, kai tektų savo jėgas išbandyti stiprią emocijų kaitą išgyvenantį personažą.

Greitai aktorę bus galima pamatyti jau minėtame filme „Kerol“, kuris į Lietuvos kino ekranus atkeliaus kitų metų vasarį. Už savo vaidmenį, Cate Blanchett gali pelnyti savo trečią Oskarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles