Ruošiamasi perkurti kultinį „Memento“

Ruošiamasi perkurti kultinį „Memento“

Jei iki šiol dar nesate matę režisieriaus Christopherio Nolano režisuoto filmo „Memento“, tai kviečiame suskubti tą padaryti, kol gerų atsiliepimų susilaukiantis filmas nesulauks vandenį sudrumsiančio perdirbinio. Jau kultiniu laikomo filmo perdirbimą nužiūrėjo kompanija „AMBI Pictures“, dar visai neseniai įsigijusi teises į šį ir kitus kultinius Holivudo kūrinius.

Kai 2000 metais pasirodė „Memento“, jis JAV Kino meno ir mokslo akademijos buvo įvertintas dvejomis nominacijomis Oskarui už geriausią scenarijų ir geriausią montažą. Tai buvo paskutinis Ch. Nolano filmas prieš apsiimant kurti „Tamsos riterio“ (angl. „The Dark Knight“) trilogiją. Iki šiol „Memento“ yra įvardijamas kaip vienas geriausių filmų tiek paprastų kino žiūrovų, tiek kino kritikų ratuose.

Filme buvo pasakojama apie žmogų, turintį didelių atminties problemų ir siekiantį išsiaiškinti savo žmonos nužudymą. Trumpai tariant. Pagrindinį vaidmenį atlikęs Guy‘us Pearce‘as pasirodė nepriekaištingai, o jam juostoje talkino Carrie-Anne Moss, Joe‘is Pantoliano, Jorja Fox, Stephenas Tobolowsky‘is ir Markas Boone‘as Jaunesnysnis.

„Filmas „Memento“ ne kartą yra įvertintas geriausiu savo dešimtmečio filmu. Bent dešimt kartų „Memento“ matę žmonės vis galvoja, jog turi jį pažiūrėti dar bent kartą. Tokia kokybė yra juntama ir skatina sukurti perdirbinį. Christopherio Nolano tobulumo dėka kartelė iškelta labai aukštai, bet mes kitaip ir nenorėtume“, – apie savo sprendimą sakė „AMBI Pictures“ vadovas Andrea Iervolino.

Taigi, toks paaiškinimas iš esmės sudaro įspūdį, jog kompanija yra pasiryžusi perkurti kultinį filmą todėl, kad žmonės jį mėgsta ir jis potencialiai uždirbtų daug pinigų. Jei „Memento“ perdirbinys bus sėkmingas, bus galima ruoštis išvysti „Erotinių žaidimų“ (angl. „Cruel Intentions“) ir „Donio Darko“ (angl. „Donnie Darko“) perdirbinius, nes „AMBI Pictures“ įsigijo teises ir į šiuos filmus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles