Paskelbtas naujos „Svetimo“ dalies pavadinimas, premjeros data ir anotacija

Paskelbtas naujos „Svetimo“ dalies pavadinimas, premjeros data ir anotacija

Šį savaitgalį režisierius Ridley Scottas leido suprasti, kad būsimo „Prometėjo“ (angl. „Prometheus“) tęsinio pavadinimas, labiau tikėtina, bus „Svetimas: pažadas“ (angl. „Alien: Covenant“), o ne „Svetimas: prarastas Rojus“ (angl. „Alien: Paradise Lost“), tačiau paliko mažą galimybę ir šiam pavadinimui. Dabar kino studija „20th Century Fox“ patvirtino, kad pavadinimo paantraštė vis tik bus „Pažadas“, o numatoma premjeros data – 2017 m. spalio 6d. Tą patį savaitgalį kino teatruose startuos ir „Warner Bros“ juosta „Džiunglių knyga: ištakos“ (angl. „The Jungle Book: Origins“).

Be to, buvo išplatinta naujojo filmo anotacija:

„Ridley‘is Scottas su filmu „Svetimas: pažadas“ grįžta į tą pasaulį, kurį sukūrė juostoje „Svetimas“ (angl. „Alien“). Tai yra antroji priešistorės trilogijos, kuri prasideda „Prometėjumi“ (angl. „Prometheus“), dalis ir tiesiogiai susisieja su 1979 m. originaliuoju R. Scotto mokslinės fantastikos kūriniu. Keliaudami į tolimoje galaktikos pusėje esančią planetą, kolonijos laivo „Pažadas“ (angl. „Covenant“) įgula atranda jų supratimu, tai, kas yra jokiuose žemėlapiuose nepažymėtas rojus, tačiau iš tiesų tai yra tamsus ir pavojingas pasaulis, kurio vienintelis gyventojas yra „sintetinis“ Deividas (akt. Michael Fassbender), išlikęs gyvas po pražūtingos ankstesnės „Prometėjo“ ekspedicijos.“.

Juostą ketinama pradėti filmuoti 2016 m. vasarį Australijoje. Pagrindinius vaidmenis joje atliks Noomi Rapace ir Michaelis Fassbenderis, atitinkamai vaidinsiantys mokslininkę Elizabeth Shaw ir androidą David‘ą.

Pirmoji filmo dalis pasirodė 2012 metais. Filmas, kuris kainavo 130 milijonus dolerių, visame pasaulyje užsidirbo per 400 milijonus, kas ne itin nudžiugino studiją. Tačiau, visgi, režisierius Ridley’is Scottas sugebėjo įtikinti studiją tęsiniui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles