Vinas Dieselis paskelbė apie būsimą „Greitų ir įsiutusių“ priešistorę ir šalutinius projektus

Vinas Dieselis paskelbė apie būsimą „Greitų ir įsiutusių“ priešistorę ir šalutinius projektus

Kino studija „Universal Pictures“ planuoja vystyti savo auksinę frančizę „Greiti ir įsiutę“ (angl. The Fast and the Furious) pagal tą pačią schemą, kuria vadovaujasi studija „Disney“, kurdama „Žvaigždžių karus“ (angl. Star Wars). Bent jau tokie žodžiai sklinda iš filmų serijos prodiuserio ir pagrindinio vaidmens atlikėjo Vino Dieselio lūpų, kuris, kaip praneša leidinys „Variety“, anonsavo „Greitų ir įsiutusių“ priešistorės ir šalutinių projektų kūrimą.

„Pas mus labai daug idėjų ir įdomių siužetinių vingių kiekvienam iš veikėjų. Mes darome tai jau seniai. Tai labai turtinga kino visata ir mes nusprendėm ją vystyti visais įmanomais būdais.“ – pasakė aktorius. Vinas Dieselis nepatikslino, kokiems būtent personažams bus skirti būsimi filmai. Tačiau galima numanyti, jog vienu iš šalutinių frančizės projektų gali tapti istorija apie agentą Hobsą. Veikėją vaidinsiantis Dwayne‘as Johnsonas ne kartą buvo sakęs, jog norėtų savo personažui atskiros juostos.

Studijos „Universal“ galva Danna Lanley patvirtino V. Dieselio žodžius. „Taip, mes tikrai svarstome galimybę išvystyti šią frančizę. Šioje filmų serijoje labai didelis aktorių ansamblis ir mes tuo galime pasinaudoti.“ – pasakė studijos galva.

Primename, jog aštunta „Greitų ir įsiutusių“ dalis pasirodys 2017 metų balandžio mėnesį. Filmą kurs „Tiesiai iš Komptono“ (angl. Straight Outta Compton) režisierius Gary‘is F. Gray‘us. Į filmą turi sugrįžti ankstesnių filmų aktoriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles