Jennifer Aniston vaidins naujoje „Netflix“ kuriamoje komedijoje

Jennifer Aniston vaidins naujoje „Netflix“ kuriamoje komedijoje

Aktorė Jennifer Aniston susilaukė pasaulinės šlovės už Reičel vaidmenį kultiniame seriale „Draugai“ (angl. „Friends“), tačiau aktorei teko suvaidinti ir daugybėje filmų, nuo tokių komedijų kaip „Kaip atsikratyti boso?“ (angl. „Horrible Bosses“) iki dramatiškos juostos „Pyragas“ (angl. „Cake“). Su pernai metų filmu „Geltonieji paukščiai“ (angl. „The Yellow Birds“) ir muzikalia komedija „Dumplin‘“, kuri pasirodys šiemet, J. Aniston planuose dar vienas filmas, tačiau naujasis projektas persikels į „Netflix“. Internetinių transliacijų gigantas „Netflix“ kuria naują filmą „Pirmosios ponios“ (angl. „First Ladies“), kuriame J. Aniston įkūnys pirmąją moterį, tapusia JAV prezidente, kuri, maža to, yra susituokusi su kita moterimi.

Kartu su J. Aniston politinėje komedijoje „Pirmosios ponios“ filmuosis ir komikė Tig Notaro, kuri vaidins naująją Pirmąją ponią. Kol kas apie filmą atskleista tiek, kad siužetas sukasi apie pagrindines juostos veikėjas – Beverli ir Keisi Nikolson, kurios atsikrausto į Baltuosius rūmus ir nuo tos akimirkos jos bandys įrodyti, kad už kiekvienos šaunios moters yra… kita šauni moteris.

Nors J. Aniston anksčiau ir neteko dalyvauti jokiame „Netflix“ projekte, tačiau tai jau antroji paskelbta naujiena apie naujus šios kompanijos filmavimus, kuriuose ji turėtų dalyvauti. Kiek anksčiau jau buvo pranešta, kad ji kartu su aktoriumi Adamu Sandleriu filmuosis komiškame veiksmo filme „Žmogžudystės paslaptis“ (angl. „Murder Mystery“).

Daugiausiai žinoma dėl savo komikės profesijos, T. Notaro kartu su aktore Stephanie Allyne ir parašė scenarijų šiam filmui. Tai nebus pirmasis filmas komikei, kuriame ji filmuosis, kadangi jos aktoriniame sąraše jau yra tokios juostos kaip serialas „Viena Misisipė“ (angl. „One Mississippi“), komedija „Punching Henry“ ir greitu metu pasirodysiantis filmas „Dog Days“. T. Notaro jau turi užmezgusi ryšius su „Netflix“ kompanija, kadangi jos speciali komiška programa „Tig Notaro: džiaugiuosi čia būdama“ (angl. „Tig Notaro: Happy to be here“) „Netflix“ platformoje pasirodys jau gegužės 22 d.

Kartu su T. Notaro, J. Aniston ir S. Allyne, prie filmo „Pirmosios ponios“ kūrybos prisideda ir režisierius Adam‘as McKay’us, Will‘as Ferrel‘as, Jessica Elbaum ir Betsy Koch, o vykdančiuoju prodiuseriu paskirtas Chris‘as Henchy’is. Kol kas galima daryti prielaidą, kad filmas „Pirmosios ponios“ bus vienas unikalesnių „Netflix“ projektų, tad bus įdomu sužinoti, kas prisijungs prie J. Aniston ir T. Notaro vaidybinės komandos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles