Aiškėja „Žvaigždžių karų“ filmo apie Haną Solo detalės, atrasti filmo režisieriai

Aiškėja „Žvaigždžių karų“ filmo apie Haną Solo detalės, atrasti filmo režisieriai

„Disney“ studija antradienį įrodė, kad dėl savo komercinės pusės kritikuojamas Holivudas visuomet gerbia talentingiausius kūrėjus. Kaip buvo pranešta oficialiame pareiškime, režisieriai Philas Lordas ir Chrisas Milleris režisuos šalutinį „Žvaigždžių karų“ franšizės projektą.

Kaip ir buvo spėliojama kurį laiką, naujajame projekte bus pasakojama apie jaunąjį Haną Solo, originaliuosiuose franšizės filmuose įkūnytą Harrisono Fordo. Filme bus rodoma, kokiu būdu Hanas tapo kontrabandininku ir vienu žymiausių visų laikų veikėjų kine.

Galima neabejoti, kad filmas turi bene geriausius įmanomus kūrėjus, kadangi P. Lordas ir C. Milleris yra labiausiai užimtas ir tuo pačiu sėkmingiausias duetas šių dienų Holivude. Po ilgų metų televizijoje jiedu dėmesį į save atkreipė kaip 2009 metų animacinio filmo „Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša“ (angl. „Cloudy With a Chance of Meatballs“) režisieriai bei scenaristai. 2012 jie pristatė itin palankiai žiūrovų ir kritikų vertintą filmą „Nevykėliai po priedanga“ (angl. „21 Jump Street“), o 2014 metais pasirodė šio filmo tęsinys bei įspūdingasis animacinis „Lego filmas“ (angl. „The LEGO Movie“).

Artimiausiu metu jiedu bus atsakingi už didžiausias kino franšizes. Jie rašys scenarijų pagal „DC Comics“ komiksus kuriamam filmui „Žaibas“ (angl. „The Flash“). Jie taip pat rašys „Sony“ kuriamą animacinį filmą apie Žmogų-vorą. Negana to, duetas aktyviai prisideda prie ne vieno televizijos serialo kūrimo.

Filmą apie Haną Solo rašys „Žvaigždžių karų“ senbuvis Lawrence‘as Kasdanas, parašęs antrąją ir trečiąją originaliosios trilogijos dalis, pirmąjį Indianos Džounso filmą bei aktyviai prisideda prie naujosios trilogijos rašymo. Scenarijų šiam filmui jis kurs kartu su savo sūnumi Jonu.

Kol kas pavadinimo neturintis filmas pasirodys 2018 metų gegužės 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles