Legendinis britų agentas sugrįžta pirmajame „Spektro“ anonse

Vienas laukiamiausių šių metų filmas „Spektras“ (angl. „Spectre“) apie legendinį britų agentą 007, kurio epopėja su skirtingais aktoriais tęsiasi jau per 50 metų, galiausiai turi pirmąjį tyzerinį anonsą. Ilgai laukti kadrai išties atsiperka, nes net ir ne pilname anonse filmo kūrėjai sugeba dar kartą įtraukti ir priversti laukti naujų Džeimso Bondo nuotykių.

Filmas pasakos apie agento 007 kovą su organizacija „Spektras“, ką ir sufleruoja pavadinimas. Anonsas sukurtas taip, kad leistų šiek tiek prisiminti praėjusią filmų serijos dalį ir truputį įvestų į būsimąjį filmą, bet realiai tai nieko neatskleidžia. Patį Džeimsą Bondą matome vos kelis kartus, daugiau viskas sukasi apie aplinkas ir potencialius blogiečius, o tai tik dar labiau sužadina smalsumą.

Naujausiame agento 007 filme vaidmenis atliks Danielis Craigas, Christophas Waltzas, Ralphas Fiennesas, Naomie Harris, Benas Whishaw, Monica Belluci, Dave‘as Bautista, Lea Seydoux ir kt. Scenarijų juostai parašė Johnas Loganas ir Robertas Wade, o patį darbą režisuoja Samas Mendesas.

Filmas pasirodo lapkričio 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles