Stipriai smūgiuodamas pasirodė pirmasis „Smūgio iš apačios“ anonsas

Po labai ilgų aptarinėjimų interneto platybes galiausiai pasiekė naujausio aktoriaus Jake‘o Gyllenhaalo filmo „Smūgis iš apačios“ (angl. „Southpaw“) pirmasis anonsas. Jau pirmieji internete pasklidę kadrai parodė smarkiai pakitusį aktoriaus kūną, o tiksliau, raumenų kalną, kurį aktorius auginosi pusę metų kasdien dirbdamas sporto salėje. Pirmajame anonse aktoriaus raumenis galima išvysti tikrai ne kartą.

Filmas pasakos apie vidutinio svorio kategorijos bokso čempioną Bilį Houpą, kuriam gerai besiklostantis gyvenimas staigia ima griūti. Tragiškų įvykių paveiktas vyras galiausiai praranda ir dukros globą. Vedamas troškimo atstatyti viską į savas vėžias boksininkas ima smarkiai treniruotis ir kovomis ringe bando atsikovoti prarastą dukrą.

Pirmiausia, tai anonsas, kad ir kaip būtų gaila, per dvi minutes parodo beveik visą filmą. Jau neskaitant ir to, kad iškart pasidaro aišku, jog vienas pagrindinių veikėjų miršta. Ir nesvarbu, kad tai buvo neišvengiama ir naujaučiama, tokius įvykius anonsuose būtų galima apžaisti. Nepaisant per daug išpasakoto siužeto, pats filmas atrodo gana stipriai ir galingai. Nenuostabu, mat filmą režisuos kriminalinių ir veiksmo trilerių asas Antoine‘as Fuqua, o jam į pagalbą atėjo „Anarchijos sūnų“ (angl. „Sons of Anarchy“) scenaristas Kurtas Sutteris. Na, o filmų apie boksą labai dažnai nesulaukiame, tad jau vien šis faktorius turėtų gana gerai pasitarnauti visai kūrybinei grupei.

Pagrindinį vaidmenį juostoje atliks jau minėtas Jake‘as Gyllenhaalas, kuris pastaruoju metu demonstruoja meistriškus aktorystės sugebėjimus ir tikėtina, kad šis filmas tikrai nenuvils nė vieno jo gerbėjo. Prie jo prisijungs Oskaro laureatas Forestas Whitakeris, Jamie‘is „50 Cent“ Curtisas ir Rachel McAdams.

Planuojama, kad filmas kino teatrus pasieks liepos 31 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles