Dartas Veideris grįžta į „Žvaigždžių karus“

Dartas Veideris grįžta į „Žvaigždžių karus“

Greitai besiplečianti „Žvaigždžių karų“ visata į veiksmą sugrąžins seną pažįstamą. Pasak gandų, šalutiniame serijos projekte „Šelmis-1: Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Star Wars Anthology: Rogue One“) pasirodys Dartas Veideris.

Tokie gandai prasidėjo tinklapyje „Birth. Movies. Death“, kurio žurnalistas teigė susitikęs su itin patikimu šaltiniu, atskleidusiu tokią galingą žinią. Pasak šaltinio, žymusis originaliosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos antagonistas Dartas Veideris kokia nors forma pasirodys pačiame filme. Nežinoma, ar jį išvysime tiesiogiai, per ekraną ar hologramos pavidalu, tačiau jo įtaka filmo siužetui bus juntama.

Tai yra logiška. „Šelmis-1: Žvaigždžių karų istorija“ pasakos apie sukilėlių pastangas pavogti Mirties žvaigždės planus. Jie vėliau buvo panaudoti naikinant įspūdingąją karinę bazę pirmajame „Žvaigždžių karų“ filme. Mirties žvaigždei vadovavęs Dartas Veideris buvo itin svarbus žmogus ir jos statymo metu, todėl gandai apie jo sugrįžimą nėra vien nepagrįstos svajonės.

Filmas „Šelmis-1: Žvaigždžių karų istorija“ jau yra suradęs savo režisierių – filmą kurs praėjusių metų „Godzilos“ (angl. „Godzilla“) režisierius Garethas Edwardsas. Pagrindinį vaidmenį filme atliks Oskarui nominuota Felicity Jones, kuriai padės Forestas Whitakeris, Diego Luna, Rizas Ahmedas ir daugelis kitų. Apie filmą kol kas yra žinoma itin mažai, tačiau tikėtina, kad šią savaitę San Diege vyksiančios „Comic-Con“ parodos metu žiūrovai apie jį sužinos kur kas daugiau nei iki šiol.

„Ž„Šelmis-1: Žvaigždžių karų istorija“ kino teatruose pasirodys 2016 metų gruodžio 16 dieną. Tuo tarpu naujasis serijos filmas „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) pasirodys jau šių metų gruodžio 18-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles