Kad „Ledo šalies“ Elza turėtų merginą neprieštarauja ir šį personažą įgarsinanti aktorė

Kad „Ledo šalies“ Elza turėtų merginą neprieštarauja ir šį personažą įgarsinanti aktorė

Kaip jau buvo skelbta, kiek anksčiau socialiniame tinkle „Twitter“ išplito grotžymė #GiveElsaAGirlfirend (liet. Suraskite Elzai merginą). Virtualioje erdvėje buvo netgi inicijuojama peticija (šiuo metu surinkta 7 122 parašų), kuria prašoma, kad animacinį filmą „Ledo šalis“ (angl. „Frozen“) kurianti studija „Disney“ šios juostos tęsinyje surastų princesei Elzai mylimąją. Per Las Vegase vykusius „Bilboard Awards“ apdovanojimus žurnalistai pasiteiravo, ką apie šį pageidavimą mano Elzos personažą įgarsinanti aktorė Idina Menzel. „Manau, kad tai genialu“, atsakė ji. „Disney“ privalės į tai atsižvelgti. Tačiau vis tiek tai bus studijos sprendimas.“, mano I. Menzel.

Jei toks žiūrovų pageidavimas būtų patenkintas, Elza taptų pirmuoju homoseksualiu personažu per visą „Disney“ studijos istoriją. Tačiau nemažai žiūrovų jau primos dalies ryškią ir įsimenančią dainą „Let it Go“ (liet. „Aš laisva“) interpretuoja kaip užmaskuotą pranešimą.

Pirmasis „Ledo šalies“ filmas, kino teatrus pasiekęs 2013 m. pabaigoje, pelnė du Oskarus ir uždirbo 1,2 mlrd. JAV dolerių. Tačiau „Disney“ studija kol kas neskuba kurti tęsinio, nors apie būsimą juostą paskelbta dar 2015 m. kovą. Būsimos premjeros data kol kas dar nežinoma. Tad #GiveElsaAGirlfirend dar gana ilgą laiką šiurpins homofobus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles