S. Johansson kovoja prieš ateities blogį pirmosiose „Dvasios šarvuose“ ištraukose

S. Johansson kovoja prieš ateities blogį pirmosiose „Dvasios šarvuose“ ištraukose

Filmas „Dvasia šarvuose“ (angl. „Ghost in the Shell“), susidūręs su ne viena problema filmavimo metu, išleido pirmąsias savo ištraukas ir jos yra būtent tokios keistos, kokių ir buvo galima tikėtis.

„Paramount“ studija internete paskelbė pirmas penkias „Dvasios šarvuose“ ištraukas, trunkančias vos po 10 sekundžių. Iš jų, kaip ir galima pagalvoti, pavyksta išsiaiškinti nedaug. Galima suprasti tik tai, kad filme bus daug japoniškų motyvų, „Matricą“ primenančių vaizdinių ir distopinis ateities pateikimas.

Tai, tiesa, buvo galima suprasti dar iki ištraukų pasirodymo. Japonijoje 1989 metais pradėta leisti to paties pavadinimo mangos komiksų serija pasakojo istoriją apie 21 amžiaus viduryje veikiančią kibernetinių teroristų organizaciją, kuriai laisvai veikti trukdo Scarlett Johansson įkūnijama herojė, vadinama Mere.

Unikaliai atrodantis filmas susidūrė su savomis problemomis, kuomet paaiškėjo, kad pagrindinę veikėją vaidins būtent S. Johansson. Komiksuose, pagal kuriuos buvo sukurtas filmas, visi veikėjai yra japonų kilmės, o diskriminacija vis dažniau kaltinamas Holivudas, skiriantis tokį stambų vaidmenį ne japonei, savo reputacijos nepagerina.

Vienaip ar kitaip, „Dvasia šarvuose“ atrodo kaip išties išskirtinis projektas. Kino teatrus jis pasieks 2017 m. kovo 31 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles