Naujajasis „The King’s Man“ anonsas atskleidžia daugiau detalių apie slaptosios tarnybos priešistorę

Tyliai kurtas „Kingsman: Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) priešistorės filmas viešumoje suskambo vasaros viduryje, kai pasirodė pirmasis anonsas – įspūdingą aktorių komandą surinkęs pirmųjų dviejų dalių režisierius Matthew Vaughas šįkart žvilgsnį nusuko į XX a. pradžią, kuriame ir vyks „The King’s Man“ veiksmas.

Kol kas „20th Century Fox“ skelbiamas filmo aprašas skamba gan nuobodžiai: „kai didžiausių istorijos tironų ir nusikaltėlių-genijų gauja sukuria planą, kaip išžudyti milijonus, vienas žmogus ir jo mokinys privalo juos sustabdyti“.

Trečiojo serijos filmo anonsas siužeto vingių taipogi neatskleidžia ir didžiausią dėmesį skiria vizualams, piešiančiais gan intriguojantį XX a. vaizdą su puikiai žinomais istorijos veikėjais, tokiais kaip Rasputinas, Jurgis V, Vilhelmas II bei Nikolajus II (pastaruosius tris, beje, įkūnija Tomas Hollanderis). Filme taip pat vaidina Ralphas Fiennesas, Harris Dickinsonas, Rhysas Ifansas, Danielis Bruhlis, Gemma Arterton, Matthew Goodeas ir Charlesas Danceas.

Skelbiama, jog „The King’s Man“ kinuose pasirodys jau 2020-ųjų vasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles