Naujasis „Žmogus-voras“ jau turi ir tetą Mei

Naujasis „Žmogus-voras“ jau turi ir tetą Mei

Kino studijos „Marvel“ ir „Sony“ tikrai nesėdi rankų sudėjusios. Dar visai neseniai paskelbusios, kas atliks būsimo Žmogaus-voro vaidmenį naujajame filme, šįkart jos pranešė, kas taps teta Mei. Pirmą kartą kine išvysime ne pagyvenusią moterėlę, o gerokai jaunesnę tetą. Planuojama, kad ją įkūnys JAV kino meno ir mokslo akademijos laureatė aktorė Marisa Tomei.

Apie tai pranešę „Variety“ šaltiniai negalėjo patikslinti, kokioje stadijoje yra kontraktas, tačiau žinoma, kad pasiūlymas buvo pateiktas dar praėjusią savaitę ir dabar turėtų būti prie pasirašymo ribos. Nė vienos studijos atstovai nesutiko pakomentuoti dabartinės padėties.

Aktorė prisijungs prie Tomo Hollando, kuris taps jauniausiu Žmogumi-voru iki šiol. Savaime suprantama, jaunesnė turėjo būti ir teta Mei, taigi toks sprendimas yra visai suprantamas. „Marvel“ ir „Sony“ vis dar ieško ne tik aktorių, bet ir pagalbininkų režisieriui Jonui Wattsui. Kol kas dar neaišku, kas prie jo prisidės kuriant filmo scenarijų. Filmą prodiusuos „Marvel“ vadovas ir visų filmų prodiuseris Kevinas Feige, o jam padės „Sony“ atstovė Amy Pascal.

Kol kas planuojama, kad Tomas Hollandas trumpai pasirodys „Kapitone Amerikoje: Pilietiniame kare“ (angl. „Captain America: Civil War“), tačiau M. Tomei į kinus žengtų tik pasirodžius pirmajam filmui apie voražmogį. Pagal nustatytą grafiką, naujasis „Žmogus-voras“ (angl. „Spider-man“) turėtų pasirodyti 2017 metų liepos 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles