Bus kuriamas Federico Fellini’o šedevro „Saldus gyvenimas“ perdirbinys

Bus kuriamas Federico Fellini’o šedevro „Saldus gyvenimas“ perdirbinys

„Ambi Group“, Iš Fellini‘o šeimos perėmusi pasirinkimo teisę, planuoja šiuolaikiškai perpasakoti klasikinį 1960 m. filmą – jau pasirašytas susitarimas kurti F. Fellini‘o šedevro „Saldus gyvenimas“ (it. „La Dolce Vita“), kuriame po Romą beklaidžiojantį neramų paparacį vaidino Marcelo Mastroianni, perdirbinį.

Legendinio italų režisieriaus dukterėčia Francesca Fellini, pasakojo, kad į šeimą buvo daugybę kartų kreiptasi dėl teisės kurti „Saldaus gyvenimo“ perdirbinius ar modernias interpretacijas. „AMBI Group“ vadovai Andrea Iervolino ir Monica Bacardi bei jų partneris Italijoje prodiuseris Daniele di Lorenzo pateikė gražią šiuolaikinę filmo viziją ir atsižvelgiant jų itališką kilmę, reiškiamą aukštą vertinimą, bei mano dėdės darbų supratimą, ko gero, negalėtų būti geresnio pasirinkimo šiam projektui“, sako ji viešame pareiškime.

„Mūsų pateikta vizija yra šiuolaikinė, šiek tiek komercinė, ikoniška, apdovanojimų verta istorija – tokia, koks buvo ir originalas“, savo pareiškime pridėjo A. Iervolino. Originaliame filme, kuriame F. Fellini pateikė „saldaus gyvenimo“ Romoje paveikslą, be jau minėto M. Mastroianni taip pat vaidino Y. Furneaux, Anouk Aimmee ir Anita Ekberg, kuri, sulaukusi 83 m. amžiaus mirė šių metų pradžioje. „Saldus gyvenimas“ 1960 m. Kanų kino festivalyje pelnė Auksinę palmės šakelę bei buvo apdovanotas Oskaru už geriausią kostiumų dizainą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles