„Nevykėliai po priedanga“ turės ir moterišką versiją

„Nevykėliai po priedanga“ turės ir moterišką versiją

Kino studija „Sony“ nusprendė praplėsti populiariosios ir labai pelningos komedijos „Nevykėliai po priedanga“ (angl. „21 Jump Street“) visatą. Studijos vadovai sumąstė sukurti šalutinį projektą, kuriame pagrindiniuose vaidmenyse atsidurs merginos. Taip pat „Sony“ atskleidė savo planus, susijusius su trečiąja Dženko ir Šmito nuotykių dalimi.

„Nevykėliai po priedanga 3“ (angl. „23 Jump Street“) darbai pajudėjo dar praeitais metais, po to, kai antrasis filmas visame pasaulyje užsidirbo daugiau nei 330 milijonų dolerių. Juostai scenarijų rašo Rodney Rothmanas, kuris pridėjo ranką prie praėjusių metų tęsinio rašymo. Scenaristas taip pat žinomas ir iš tokių juostų, kaip „Didžioji kova“ (angl. „Grudge Match“), „Užkibo“ (angl. Knocked Up“), „Velniop tą Sarą Maršal“ (angl. „Forgetting Sarah Marshall“) ir „Tempk jį čia“ (angl. „Gett Him to the Greek“). Ankstesnių dalių režisieriai Philas Lordas ir Christopheris Milleris kol kas atlieka prodiuserių pareigas ir nežinia, ar jie sugrįš prie trečios dalies režisavimo. Pagrindinių vaidmenų atlikėjai, Chaningas Tatumas ir Jonah Hillas, ir vėl suvaidins Dženko ir Šmitą.

Šalutinis projektas kol kas neturi jokio pavadinimo ir nežinia, kada jis išvys dienos šviesą, tačiau jau dabar žinoma, kas parašys būsimai juostai scenarijų. Sugalvoti moteriškai versijai istoriją pasiryžo Lucia Aniello ir Paulas W. Downsas, kuriuos žiūrovai labiausiai žino iš komedinio serialo „Brodo miestas“ (angl. „Broad City“).

Tai jau ne pirmas studijos „Sony“ sugalvotas moteriškas šalutinis projektas. Šiuo metu studija dirba ties naujais „Vaiduoklių medžiotojais“ (angl. „Ghostbusters 3“), kuriuose pagrindinius vaidmenis atliks moterų desantas. Filmas kino teatrus turėtų pasiekti kitų metų liepos 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. miki_mauz / 2015 balandžio 30

    Pirmos 2 dalis yra kazkas nerealaus!