Anot Leonardo DiCaprio, naujasis Martino Scorsesės filmas yra šedevras

Anot Leonardo DiCaprio, naujasis Martino Scorsesės filmas yra šedevras

Dohos kino institute vykusioje konferencijoje dalyvavusi kostiumų dailininkė Jacqueline West, žinoma iš savo darbų filmuose „Keista Bendžamino batono istorija“ (angl. „The Strange Case of Benjamin Button“), „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“) ar „Gyvenimo medis“ (angl. „The Tree of Life“) pasakojo apie naujausius filmus, kuriuos kuriant jai teko prisidėti. Tarp jų yra ir naujas Martino Scorsese’ės filmas „Mėnulio žiedo žudikai“ (angl. „Killers of Flower Moon“), kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Leonardo DiCaprio ir Robertas de Niro. Filmas paremtas tikrais įvykiais, apie tai, kaip buvo žudomi Oklahomos oseidžių genties indėnai, po to, kai jų žemėse trečiajame dešimtmetyje buvo rasta naftos.

„Po pirmos „Kopos“ (angl. „Dune“) dalies, išgyvenau pačią didžiausią įspūdį per visą savo kino karjerą. Man teko garbė dirbti su Martinu Scorsese. Negaliu kalbėti apie filmo detales, kadangi kol kas dar nieko viešai nerodoma, tačiau noriu tik pasakyti, kad jame išlaikytas tobulas balansas, vienu kartu įgyvendinantis ir mano svajonę bendrdarbiauti su Scorsese, ir dirbti tokio užmojo projekte. Filmas vadinasi „Mėnulio žiedo žudikai“ ir kuriant jį buvo nuostabiai padirbėta“.

Toliau atsakydama į amerikiečių leidinio „Deadline“ klausimus apie šio pareiškimo priežastis, kostiumų dailininkė kalbėjo apie tai, kad jos sutuoktinis jai pasakęs, jog „po darbo „Mėnulio žiedo žudikuose“ ji galėsianti išeiti į pensiją […], kadangi ji pasiekė savo karjeros viršūnę“. J. West dar pridėjo, kad „filmas tobulai atkartoja knygoje aprašytą istoriją“ ir „vaizdai taip pat bus išskirtiniai“ – bent jau tiek, kiek ji matė per filmavimus, kadangi viso filmo dar neturėjo progos pažiūrėti.

Tačiau tą jau padarė L. DiCaprio. J. West atskleidė, kad po galutinio montažo peržiūros aktorius jai sakęs, kad tai – šedevras. „Kalbėjausi su Leo apie „[Mėnulio žiedo] žudikus“. Jis man sakė: Jackie, manau, kad mes sukūrėme šedevrą. Išgirsti tokius žodžius iš Leo nėra įprasta, jis tokiomis frazėmis nesimėto. Jis sukasi kine nuo pat vaikystės“, pridėjo ji.

Gali būti, kad „Mėnulio žiedo žudikų“ premjera įvyks Kanų kino festivalyje, kaip neseniai skelbė „Deadline“, „Variety“ ir „Le Film Français“. Kada ši juosta pasieks kino teatrus kol kas nėra žinoma.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles