Nuo pat pirmojo filmo „Casino Royal“, nuo kurio ėmėsi agento 007 pareigų, Danielis Craigas turėjo daug abejonių dėl šio vaidmens, kurias buvo išsakęs ir viešai – net ir dėl tų naujų Bondo serijos filmų, kuriuose pagal kontraktą jis privalėjo vaidinti. Birželį, tik baigus filmuoti „007 Spectre“, viename interviu D. Craigas kalbėjo taip: „Šis filmas pareikalavo dvejų mano gyvenimo metų ir man jau reikia pertraukos… Nebandau pasirodyti kuklus. Žmonės nori tiesaus atsakymo, bet aš kol kas negaliu atsakyti“. Filmą režisavęs Samas Mendesas, nekursiantis naujos Bondo dalies, savo ruožtu, nepriklausomai nuo D. Craigo, nenseniai pareiškusio, kad geriau jau persipjaus riešus, nei dar kartą vaidins žymųjį agentą, nenoro pakurstė spekuliacijas apie tai, kad gali būti dairomasi pamainos. Spaudoje taip pat pasirodė galimų kandidatų (ir kandidačių), galinčių toliau įkūnyti legendinį agentą, pavardės:

Idris Elba – ankstesnis „Sony“ direktorės Amy Pascal pasirinkimas, biografinės juostos „Liuteris“ (angl. „Luther“) žvaigždė atrodo tinkamas kandidatas. „Jei visi kažko nori, jie gali tai paversti tikrove“, sako jis.

Tomas Hardy‘is – „Pašėlusio Makso: įtūžio kelio“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) žvaigždė šiuo metu yra britų lažybų sąrašų viršūnėje. „Manau, kad kiekvienas apsvarstytų pasiūlymą vaidinti Bondą, ar ne?“, praeitą mėnesį kalbėjo T. Hardy‘is.

Damianas Lewis‘as – buvusi serialo „Tėvynė“ (angl. „Homeland“) žvaigždė įsitraukė į naujojo agento 007 derbį , po to kai, nepatvirtintais duomenimis, prodiuseriai jam davė „neoficialų pritarimą“ dėl šio vaidmens.

Tomas Hiddlestone‘as – „Marvel“ filmuose jis vaidina blogiuką Lokį, tačiau taip pat svajoja ir apie Bondo pareigas. „Jei kalbėtume visiškai hipotetiškai… Manau, man tai patiktų“, yra prisipažinęs jis.

Henry‘is Cavill‘as – vaidinti ir Bondą, ir Supermeną bet kam gali būti sudėtinga. Tačiau H. Cavillas, kurio galimybės vertinamos santykiu 5:1, sako, kad „su malonumu pasinaudotų galimybe“ tapti naujuoju agentu 007.

Emily Blunt – savo kovinius įgūdžius ji jau įrodė tokiuose filmuose kaip „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) ir „Sicario: narkotikų karas“ (angl. „Sicario“). Taigi, galbūt nuo šiol 007 kaskart prisistatys taip: „Bond. Džeimi Bond“?

Naujausias Džeimso Bondo nuotykis Lietuvos ir viso pasaulio kino teatrus pasieks jau lapkričio 6 dieną filme „007 Spectre“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles