Pedro Almodovaro „Chulietoje“ galėjo vaidinti Meryl Streep

Pedro Almodovaro „Chulietoje“ galėjo vaidinti Meryl Streep

Kanų kino festivalyje praeitą savaitę pristatęs savo naujausią darbą „Chulieta“ (isp. „Julieta“), kuris vėliau bent jau kritikų vertinimu, tapo vienu konkursinės programos favoritų, ispanų kino grandas Pedro Almodóvaras atskleidė, kad iš pradžių pagrindinį šio filmo vaidmenį ketino pasiūlyti amerikiečių aktorei Meryl Streep – taigi, ir patį filmą kurti anglų kalba.

„Tačiau paskutinę minutę aš apsigalvojau“, pasakojo ispanų kino metras. Amerikiečių aktorei jis norėjo pasiūlyti vaidinti „jauną pagrindinę veikėją, kuri yra seksualiai labai aktyvi, ir vyresnę, persekiojamą asmeninių tragedijų“.

Galiausiai jis iš viso pakeitė savo pirminę viziją: transformavo istoriją ir vaidmenį padalijo į dvi dalis: aną savaitę parodytoje filmo versijoje pagrindinę veikėją Chulietą įkūnija dvi aktorės: Adriana Ubarte ir Emme Suárez.
Nepaisant to, kad šįkart nesiryžo, gal vis dėl to P. Almodóvaras galutinai neatsisako minties kada nors sukurti anglakalbį filmą? Galbūt Holivude? Vis tik nepanašu.

Išvengdamas tiesaus atsakymo į šį klausimą ispanų režisierius apkaltino didžiąsias Holivudo studijas seksizmu: „Holivudas praranda milžinišką galimybę, nepasiūlydamas gerų vaidmenų įvairaus amžiaus moterims. Scenaristai nekuria įdomių vaidmenų, neskaitant motinų, draugių, dukrų, svainių… Visuose šiuose populiariuose filmuose, kuriuose herojai kovoja su didžiausiais priešais, moterys pasirodo – ne, aš neabsoliutinu – vien tik tam, kad įrodytų, jog pagrindinis herojus nėra homoseksualus“, piktinosi P. Almodóvaras.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles