Kalėdinė dovana – pirmasis „Svetimo. Covenant“ anonsas

Kino studija „20th Century Fox“ padarė turbūt geriausią marketinginį  ėjimą, kokį tik galėjo sugalvot. Turbūt vienas laukiamiausių kitų metų projektas, „Prometėjaus“ tęsinys „Svetimas. Covenant“ (angl. „Alien. Covenant“) pagaliau sulaukė pirmo, tamsaus ir labai žiauraus anonso.

Galima tik pagalvot, kad šįkart kalėdinė dovana ne tokia jau ir graži. Nepaisant to, ji tokia laukiama, kad neabejotinai patiks visiems. Bent jau tiems, kurie yra užkietėję Svetimo gerbėjai. Pagaliau į istoriją sugrįžta Ksenomorfai ir kiti siaubūnai. O ir kraujo čia tikrai netrūksta. Visame anonse pasakomi vos keli žodžiai, bet to pakanka, kad muzikos ir gero montažo dėka pasijustų ta senoji atmosfera.

Jeigu taip galima pasakyti, „Svetimas. Covenant“ yra antroji priešistorės dalis, kuri tiesiogiai susisies su 1979 metų filmu. Išvykę į tolimąją visatos pusę, labai nutolusią planetą, kolonijos laivo „Covenant“ įgula atranda vietą, kurią palaiko dar nematytu ir neatrastu rojumi. Bet iš tiesų – tai tamsus ir be galo pavojingas pasaulis, kurio vienintelis gyventojas yra sintetikas Deividas, nepavykusios „Prometėjaus“ ekspedicijos išgyventojas.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Michaelas FassbenderisKatherine Waterston, Billy‘is Crudupas, Carmen Ejogo, Jussie Smollet, Amy Seimetz, Danny‘is McBride‘as ir kiti. Filmas kino teatrus pasieks kitų metų gegužės 19 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles