Johnny’is Deppas jungiasi prie „Fantastinių gyvūnų“

Johnny’is Deppas jungiasi prie „Fantastinių gyvūnų“

Vienas žymiausių Holivudo aktorių Johnny‘is Deppas vaidins „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ tęsinyje. Aktorius taip pat pasirodys trumpame epizode ir greitai didžiuosius ekranus pasieksiančioje pirmojoje dalyje. Kol kas nepranešama, ką vaidins J. Deppas.

Pirmoji filmo dalis pasakos įvykius, nutikusius prieš „Hario Poterio“ knygų serijoje aprašomas istorijas ir nukels į trečiojo praėjusio amžiaus dešimtmečio JAV. Burtininkas Njutas Miglapūtys atvyksta Magijos kongresą, tačiau viskas vyksta ne taip, kaip planuota, nes iš jo lagamino į laisvę patenka būrys fantastinių gyvūnų.

Pagrindinį vaidmenį juostoje atliks „Oskaro“ laureatas Eddie‘is Redmayne‘as. Filme taip pat pamatysime Katherine Waterston, Alison Sudol, Daną Foglerį, Coliną Farrellą bei Joną Voightą.

„Hario Poterio“ knygų serijos autorė J. K. Rowling neseniai nustebino gerbėjus pareiškusi, kad „Fantastiniai gyvūnai“ susidės iš penkių filmų, nors prieš tai buvo planuojama trilogija.

Johnny‘is Deppas, kažkada buvęs vienas geriausių bei geidžiamiausių Holivudo aktorių, po truputį paskendo abejotinos kokybės vaidmenyse. Prisijungimas prie potencialiai vienos pelningiausių filmų serijų gali padėti aktoriui atgaivinti prigesusią karjerą. Artimiausiu metu J. Deppą išvysime penktojoje „Karibų Piratų“ dalyje, taip pat filmuose „Labirintas“ („Labyrinth“), pasakojančiame apie reperio Tupaco Shakuro nužudymą, bei „Žmogžudystė Rytų eksprese“ („Murder on the Orient Express“).

„Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ Lietuvos kino teatruose pasirodys lapkričio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles