„Parazitas“ gali sulaukti amerikietiško perdirbinio?

„Parazitas“ gali sulaukti amerikietiško perdirbinio?

Nuo 72-ojo Kanų kino festivalio apdovanojimų ceremonijos spėjo praeiti tik vos daugiau nei mėnuo, o jau pasigirdo kalbų, kad Auksinę palmės šakelę laimėjęs korėjiečio Joon-ho Bongo draminis trileris „Parazitas“ (kor. „Gisaengchung“) gali sulaukti amerikietiško perdirbinio. Tiesa, kol kas tai – tik gandai.

„Parazitas“, pasakojantis apie dvi šeimas – turtuolius ir vargšus – gali įgyti amerikietišką veidą ir prabilti angliškai. Didžiausia Pietų Korėjos kino produkcijos ir platinimo kompanija „CJ Entertainement“ planuoja perdirbiniais paversti bent keletą sėkmingų korėjietiškų filmų, tad labai gali būti, kad „Parazitas“ irgi pateks į šį sąrašą.

„Šiuo metu esame pirmoje [projekto] stadijoje“, leidiniui „IndieWire“ paaiškino „CJ Entertainment“ amerikietiško padalinio vadovas Francis Chungas. Tačiau Prancūzijoje šį filmą platinančios kompanijos „The Jokers“ atstovas Manuelis Chice‘as tuo visai neapsidžiaugė ir žaibiškai sureagavo, išreikšdamas savo nepasitenkinimą socialiniame tinkle „Twitter“: „Joon-ho Bongas yra unikalus. Bandymas daryti perdirbinį yra didelė klaida. Rezultatas greičiausiai bus katastrofiškas“.

Tačiau netrukus informaciją apie galimą dar visiškai šviežio „Parazito“ perkūrimą paneigė kitas „CJ Entertainment“ atstovas, kuris patikslino, kad dėl šio filmo nebuvo nei kalbų, nei oficialių derybų, tad ir M. Chche‘o „Twiter“ paskyros įrašas netrukus buvo ištrintas. Tačiau tai, žinoma, nepaneigia fakto, jog tokia idėja jau buvo pasklidusi ir greičiausiai reiškia, kad projektas (jei toks yra) kol kas nepažengė toliau pačios pradinės stadijos ir neperėjo į oficialų lygmenį. Tačiau kol kas nieko dar nėra pasirašyta ir nuspręsta, tad bent jau kurį laiką originalus filmas bus paliktas ramybėje.

Lietuvoje „Parazitas“ bus rodomas 2020 m. per festivalį „Kino pavasaris“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles