Kylie Minogue ir grupė „The Vaccines“ sujungė jėgas „Aviuko Šono filmas: Fermagedonas“ dainai sukurti

Pop žvaigždė Kylie Minogue ir indie roko grupė „The Vaccines“ sukūrė netikėtą sąjungą ir sukūrė originalią dainą kino studijos „Aardman Animations“ ir gamybos kompanijos „StudioCanal“ filmui „Aviuko Šono filmas: Fermagedonas“ (angl. „Shaun the Sheep Movie: Farmageddon“).

K. Minogue ir „The Vaccines“ kartu pasirodė „Glastonbury 2019“ muzikos festivalyje Jungtinėje Karalystėje. Jų bendras kūrinys „Lazy“ buvo paskelbtas trečiadienį, kartu su naujausiu filmo „Aviuko Šono filmas: Fermagedonas“ anonsu. Filmo prodiuseriai taip pat atskleidė, kad „Youtube“ žvaigždė Joe Suggas įgarsino epizodinį personažą, picų išvežiotoją. „Mes mylim Kylie ir „Aardman Animations“, abu jie yra nacionaliniai lobiai, – teigė grupės „The Vaccines“ dainininkas Justinas Haywardas-Youngas – Bendradarbiavimas ties daina „Lazy“ buvo garbė ir svajonės išsipildymas. Galbūt tai atrodo kiek netikėtas susijungimas, tačiau tai atrodo visiškai logiška tame nuostabiame ir smagiame Šono pasaulyje.“

Daina „Lazy“ skambės naujausiame aviuko Šono filme, kuris kino teatruose visame pasaulyje pasirodys jau šį rudenį. „Aviuko Šono filmas: Fermagedonas“ pasakos apie tai, kaip Šonas sutinka ateivę vardu Lu-La, kuri avariniu būdu nusileidžia netoli jo laukų. Naujasis filmas seka pirmąją dalį „Aviukas Šonas. Filmas“ (angl. „Shaun the Sheep Movie“), kuri buvo išleista 2015 m. ir uždirbo daugiau kaip 106 milijonus dolerių.

Kino gamybos kompanija „StudioCanal“ finansuoja šį projektą ir užsiims filmo platinimu Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Australijoje bei Naujojoje Zelandijoje. Lietuvoje naujuosius aviuko Šono nuotykius kino teatruose galėsite išvysti nuo lapkričio 15 d. O dabar kviečiame pažiūrėti naujausią filmo anonsą bei išgirsti, ką sukūrė K. Minogue ir grupė „The Vaccines“:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles