Gali būti, kad „Kartą Holivude“ bus paskutinis Quentino Tarantino filmas

Gali būti, kad „Kartą Holivude“ bus paskutinis Quentino Tarantino filmas

Deja, bet po truputį mums reikia pratintis prie idėjos, jog Quentinas Tarantino gana artimoje ateityje neberežisuos filmų. Dar neseniai jis teigė, kad nulips nuo režisieriaus kėdės po dešimties surežisuotų filmų, bet dabar jis šį teiginį dar labiau užtvirtino ir net žada viską užbaigti po „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“) – savo devintojo kūrinio.

„Bulvarinio skaitalo“ (angl. „Pulp Fiction“) ir „Nužudyti Bilą“ (angl. „Kill Bill“) režisierius Q. Tarantino paskutiniu metu nemažai keliavo bei reklamavo savo naujausią filmą, kuris ir vėl suvienija jį su Bradu Pittu bei Leonardo DiCaprio. Naujausiame savo interviu, Q. Tarantino buvo paklaustas apie planus ateityje atsistatydinti iš filmų režisieriaus pareigų. Atsakydamas, jis teigė taip: „Manau, kad kalbant apie kino filmus, aš pasiekiau kelio pabaigą. Aš save ateityje matau kaip knygų rašytoją ir gal net kaip teatro scenaristą, todėl vis tiek išlikčiau kūrybingu kūrėju. Tiesiog manau, kad filmams atidaviau viską, ką galėjau. Jeigu „Kartą Holivude“ susilauks pasisekimo, dešimto filmo ir nekursiu, galbūt sustosiu kol esu išsiveržęs į priekį.“

B. Pittas, kuris su režisieriumi kartu dirbo filmo „Negarbingi šunsnukiai“ (angl. „Inglorious Basterds“) kūrybinėje aikštelėje, nemano, kad režisierius meluoja. Neskaitant to, jog B. Pittas tikrai pasiilgtų Q. Tarantino balso kuriant filmus, aktorius jaučia, jog jis tikrai laikysis duoto žodžio bei sakė taip: „Ne, aš nemanau, kad jis blefuoja, manau, kad jis tikrai kalba rimtai. Aš atvirai apgailestauju dėl šio jo sprendimo, tačiau žinau, kad jis tikrai supranta, kuomet režisierius pradeda prarasti ryšį su savo pašaukimu. Jis turi kitų planų ir mes tikrai su juo neatsisveikinsim ilgam.“

Žvelgiant paviršutiniškai, Holivudas prarastų tikrai kūrybingą režisierių, kuris reguliariai išleidžia hitais tampančius filmus, susilaukiančius nemažai kritikų liaupsių. Tačiau atsižvelgiant į jo naujausius planus, viskas gali pasirodyti kitaip.

Pavyzdžiui, Q. Tarantino šiuo metu turėtų dirbti ties dar vienu „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) filmu, kurį, kaip jis teigė, tikrai režisuos, jeigu susitarimas klostysis gera linkme. Prie jo prisijungia ir scenaristas Markas L. Smithas, prisidėjęs kuriant filmą „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“). Nors Q. Tarantino ateities planai gali ir pasikeisti, galiausiai viskas paaiškės po filmo „Kartą Holivude“ pasirodymo kino teatruose šio mėnesio gale.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles