Bryanas Cranstonas gali suvaidinti filmo „Žvaigždžių kelias 3“ antagonistą

Bryanas Cranstonas gali suvaidinti filmo „Žvaigždžių kelias 3“ antagonistą

Ilgai vietoje stovėjusi ir negandų purtyta trečioji „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) franšizės dalis po truputį juda į priekį. Juostos kūrėjai vis dar tikisi, jog filmas, kaip buvo planuota anksčiau, pasirodys dar kitų metų vasarą, todėl šiuo metu vyksta aktyvus aktorių šiam filmui ieškojimas. Sprendžiant pagal pastaruoju metu sustiprėjusius gandus, pagrindiniu filmo blogiuku norima pasirinkti aktorių Bryaną Cranstoną.

B. Cranstonas kino pasaulyje išpopuliarėjo pastaraisiais metais vaidindamas seriale „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“). Ten jis įkūnijo narkotikus gaminantį buvusį chemijos mokytoją, sugebanti įbauginti kiekvieną sutiktą žmogų, todėl antagonisto rolė jam nebūtų tokia svetima. Kine jis pastaruoju metu taip pat vaidino kritikų ir žiūrovų pripažintuose filmuose, tokiuose kaip „Mažoji Mis“ (angl. „Little Miss Sunshine“), „Važiuok“ (angl. „Drive“) bei „Operacija „Argo“ (angl. „Argo“). Už savo vaidmenis televizijoje ir teatre B. Cranstonas yra gavęs ne vieną prestižinį apdovanojimą, todėl jo vaidybiniai sugebėjimai atitinka visus reikalavimus.

Kartu su B. Cranstono pasirodymu trečiajame „Žvaigždžių kelio“ filme pasirodė gandai, kad tarp naujųjų veikėjų gali prisijungti ir trys moterys – naujo Federacijos erdvėlaivio kapitonė, Jungtinės planetų federacijos prezidentė ir buvusi „Enterprise“ erdvėlaivio mediko Leonardo Makojaus žmona. Kas gali įkūnyti šias veikėjas kol kas nepranešama.

Šiuo metu galima stebėtis, kad „Paramount“ studija išties yra pasiryžusi jau kitąmet į pasaulį paleisti trečiąjį šios franšizės filmą, kadangi vos prieš porą mėnesių dėl didelių pasikeitimų kūrybinėje komandoje tai atrodė visiškai neįmanoma. Po ilgų derybų filmo režisieriumi anksčiau paskelbtą Roberto Orci pakeitė veiksmo filmų specialistas Justinas Linas. Prieš kelias savaites taip pat buvo patvirtinta, kad franšizėje vaidinantis aktorius Simonas Peggas prisidės prie trečiosios filmo dalies rašymo. Kol kas žinoma tiek, kad naujojo filmo veiksmas vyks praėjus ne vieneriems metams nuo tada, kai paskutinį kartą matėme franšizės veikėjus, tačiau aiškios siužeto detalės dar nežinomos.

Planuojama, kad filmas „Žvaigždžių kelias 3“ kino teatruose pasirodys 2016 metų liepos 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles