Naujame „Pimpačkiukų“ anonse – kelionė į blogiukų konvenciją

Nors daugelis animacinių filmų gerbėjų tikėjosi, tačiau per praėjusį savaitgalį nugriaudėjusią „Super taurės“ šventę antrasis „Pimpačkiukų“ (angl. „Minions“) anonsas taip ir nepasirodė. Tačiau, jis pasirodė dabar. Taip studija sutaupė, atsižvelgiant į trukmę, bent 10 milijonų dolerių. Jei pirmajame anonse buvo supažindinama su nedidele dalele šių pakalikų istorijos, tai šiame pristatyme matome visai kitą vaizdą ir tikrąją geltonųjų pakalikų kelionės priežastį.

Anonse matome trumpas ištraukas iš tikrai juokingos kelionės į blogiukų konvenciją, kurioje susirenka patys didžiausi piktadariai. Geltonieji padarėliai tikisi susirasti sau naują šeimininką, kuriam galėtų atsiduoti visa širdimi. Ir čia pasirodo Skarlet Peržudikė, kuri su atlapa širdimi priima pimpačkiukus į savo valdas. Anonsas iš ties labai nuotaikingas ir jau dabar parodo, koks bus filmo tonas.

Filme bus pasakojama visa šių juokingų geltonos piliulės formos padarėlių istorija nuo pat priešistorinių laikų, kai jie dar tebuvo vienaląsčiai. Visa laiką pagrindinis pimpačkiukų tikslas buvo ir išlieka tarnauti pačiam didžiausiam jų sutiktam piktadariui. Taip jau likimas pasisuka, kad dėl įvairių priežasčių pimpačkiukai nebesugeba susirasti vis naujų blogiukų, o senieji tiesiog miršta. Dėl… priežasčių. Galiausiai Stiuartas, Bobas ir Kevinas išsiruošia į kelionę, kurios metu tikis rasti sau naują vadovą.

Nors filmas pasakos istorija dar daug metų prieš Gru, jis šiame filme taip pat pasirodys. Pagrindinius veikėjus įgarsins Sandra Bullock, taip pat Steve‘as Carellas, Jonas Hammas, Pierre‘as Coffinas, Chrisas Renaudas ir kt.

„Pimpačkiukai“ kino teatrus turėtų pasiekti liepos 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles