Milla Jovovich baigia derybas dėl vaidmens naujame filme „Prarastosiose žemėse“

Milla Jovovich baigia derybas dėl vaidmens naujame filme „Prarastosiose žemėse“

Aktorė Milla Jovovich jau baigia derybas dėl naujausio savo vaidmens. Planuojama, kad ji atliks vieną pagrindinių vaidmenių naujame fantastiniame nuotykių filme „Prarastosiose žemėse“ (angl. „In the Lost Lands“), kuris bus paremtas „Sostų žaidimų“ (angl. „Game of Thrones“) kūrėjo George‘o R. R. Martino novelėmis.

Filmas bus įdomus ir tuo, kad pasakos tris skirtingas siužetines linijas. Pirmojoje neviltį jaučianti karalienė nusamdo burtininkę Grei Alis, kurią ir turėtų vaidinti M. Jovovich, ir įsako jai nuvykti į paslaptingą dykynę, vadinamą Prarastosiomis žemėmis. Burtininkės užduotis – surasti ir parnešti ypatingą dovaną, gebėjimą virsti vilkolakiu. Bet karalienė nesupranta, kad šio noro išpildymas ateis su nepaprastai didele kaina.

Antrojoje siužetinėje linijoje bus pasakojama apie karžygę Šarą, kuri, norėdama rasti savo prarastą mylimąjį Kaidarą turi pasiekti drakoną, saugantį vartus nuo septynių pasaulių. Vykdydama savo užduotį karžygė apleistoje pilyje aptinka lordą Lareną Dorą, kuris taip Šarą suvilioja, kad toji pamiršta apie savo tikslus. Ji lieka su lordu nesuprasdama, kad jis ir yra vartų sergėtojas.

Trečiojoje siužetinėje linijoje bus pasakojama apie Biterblumą, jauną barbarę mergaitę, kurią apkeri vienišas šamanius. Burtai merginai rodo tik grožį ir meilę, nors galiausiai paaiškėja, kad visa, ką ji mato, yra tik didelis ir tankus melo tinklas.

Filmą turėtų režisuoti vokietis režisierius Constantinas Werneris, o vaidybossrityje prie M. Jovovich prisijungs „Begėdžio“ (angl. „Shameless“) žvaigždė Justinas Chatwinas.

Planuojama, kad filmavimo darbai prasidės šių metų paskutinį ketvirtį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles