Vasarą bus pradėtas filmuoti „Išvarymas 3“

Vasarą bus pradėtas filmuoti „Išvarymas 3“

Atlikus siaubo filmų fanų apklausą apie jų laukiamiausią filmą, tikrai vienu dažniausiu atsakymų būtų pavadinimas „Išvarymas 3“ (angl. „The Conjuring 3“). Nors jis ir spėjo tapti viena populiariausių pastarojo dešimtmečio serijų, daugelio liūdesiui, trečiosios dalies režisierius James‘as Wan‘as neberežisuos. Po itin sėkmingų pirmųjų dviejų dalių, režisieriaus poziciją jis užleis filmo „La Lioronos prakeiksmas“ (angl. „The Curse of La Llorona“) režisieriui Michael‘ui Chaves‘ui, kurį J. Wan‘as pasirinko pats, savo iniciatyva. Ir atrodo, kad Chaves‘as filmų serijos žvaigždes Patrick‘ą Wilson‘ą ir Vera Farminga į tamsiąją „Išvarymo“ visatą lydės daug anksčiau, nei buvo tikėtasi, nes naujausiomis žiniomis, „Išvarymas 3“ bus pradėtas filmuoti jau birželio 3 dieną, Atlantoje.

Po žinių apie filmavimo darbų pradžią, pas mus atkeliavo ir naujienos apie pačio filmo siužetą. Pasak buvusio režisieriaus, trečioji filmo dalis bus kiek kitokia, nei pirmosios dvi, tačiau išliks ištikima tęstinumui ir seks dar vieną istoriją iš Warren‘ų archyvo. Istorija paremta tikrais faktais prasidės Esekse, Anglijoje, kur Ramsey‘is, mylintis vyras ir trijų vaikų tėvas, buvo apsėstas demono. Ramsey‘iui pradėjo reikštis neįprasti simptomai, tokie kaip nežmogiška jėga, paaštrėję dantys, urzgimas, praplatėję pečiai ir delnai susukti kaip vilko letenos.

Kaip ir tikėjomės, Patrick‘as Wilson‘as ir Vera Farminga ir vėl vaidins paranormalių reiškinių tyrėjus Ed‘ą ir Larraine Warren‘us. Kol Michael‘as Chaves‘as užsiims režisavimo darbas, gera žinoti, kad J. Wan‘as visuomet bus netoliese, nes filme jis vis tik užims prodiuserio vietą. Jeigu nekantraujate išvysti duetą didžiuosiuose ekranuose, tai galėsite padaryti Gary‘io Dauberman‘o režisuotame „Anabelė 3“ (angl. „Annabelle 3“), kuris nors ir „Warner Bros.“ buvo atkeltas, bet kino teatrus pasieks jau birželio 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles