Rami Malekas norėjo, kad filme „Bohemijos rapsodija“ būtų parodyta daugiau asmeninio Merkurio gyvenimo

Rami Malekas norėjo, kad filme „Bohemijos rapsodija“ būtų parodyta daugiau asmeninio Merkurio gyvenimo

Aktorius Rami Malekas siekė, kad filme „Bohemijos rapsodija“ (angl. „Bohemian Rhapsody“) būtų parodyta kuo daugiau asmeninio Fredžio Merkurio gyvenimo. Šis grupės „Queen“ biografinis filmas dabar sulaukė įvairiausių vertinimų, tačiau ties vienu dalyku sutinka dauguma – Maleko sukurtas roko legendos Merkurio portretas buvo gniaužiantis kvapą. Kaip visuose biografiniuose filmuose, taip ir šiame – kai kurias tiesas teko pakoreguoti, kad žiūrovai gautų malonią filmo patirtį, tačiau R. Malekas norėtų, kad filme „Bohemijos rapsodija“ būtų buvę kur kas daugiau pasiknaisiota po Merkurio asmeninį gyvenimą.

Ši biografija daugiausiai kritikuojama dėl per siauro Merkurio asmeninio gyvenimo atvaizdavimo, o labiausia – dėl jo potraukio tos pačios lyties asmenims, kas filme parodyta labai minimaliai. Nors tai ir nėra pagrindinė filmo linija apie ikonišką roko grupę „Queen“, kai kurie fanai išreiškė savo norą sužinoti daugiau apie tai, kas Merkurį vertė atsiriboti nuo scenos ir pačios grupės, kuomet likdavo tik jis ir publika. R. Malekas pripražįsta, kad norėjo, jog ši biografinė juosta kapstytųsi giliau. Viename naujausių interviu žurnalui „Who“, aktorius teigė: „Aš vis siekiau, kad būtų atskleista daugiau jo gyvenimo aspektų. Aš nežinau, ar mes kada jausimės tai išpildę.“ Taip pat R. Malekas prisipažino, jog net ir pasirodžius filmui, jis vis dar nesiliauja studijuoti Merkurio.

Ir kol didžioji dauguma grupės „Queen“ fanų norėtų pamatyti daugiau privataus Merkurio gyvenimo šiame filme, Malaizijos vyriausybė džiaugiasi, kad kūrėjai nėjo giliau. Šalies vyriausybė turėjo pašalinti visas scenas, kuriose buvo demonstruojami homoseksualūs santykiai, ar kas nors susiję su tuo, kadangi tai yra uždrausta įstatymiškai. Yra manoma, kad jie pašalino apie 20 minučių filmo medžiagos, kas verčia pagalvoti, kodėl toks filmas iš viso buvo rodomas toje šalyje?

Kaip jau viešai žinoma, dėl atkaklaus savo kovojimo, jog filme turėtų būti parodyta kur kas daugiau privataus Fredžio Merkurio gyvenimo aktorius R. Malekas ir filmo režisierius Brianas Singeris smarkiai konfliktavo filmavimų metu. Aktorius ir režisierius nuolatos prieštaraudavo vienas kitam ir ginčydavosi, kas, kaip jau buvo pranešta anksčiau, labiau priklausė nuo režisieriaus B. Singerio darbo etikos. Jis iš filmavimų dingdavo net kelioms dienoms ir neatsiliepdavo į telefono skambučius, kas privedė prie susitikimo su studija ir atsisveikinimo su darbu kuriant šią juostą.  2017 m. gruodį buvo paskelbta, kad režisieriaus kėdę užims Dexteris Fletcheris.

Papildomai prie kritikos dėl per mažai parodyto privataus Merkurio gyvenimo filme „Bohemijos rapsodija“ juosta taip pat peikiama dėl istorinių faktų netikslumų, kurie, manoma, buvo pasisavinti iš grupės lyderio. Tačiau, nors kritikos ir nemažai, dauguma žmonių supranta, kad tai meninis, o ne dokumentinis filmas apie grupę „Queen“.  Tai filmas, sukurtas pramogai, ir kai stebi jį su tokiu požiūriu, daugumai jis atrodo sukurtas gerai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles