Margot Robbie vaidins biografiniame filme apie Mikės Pūkuotuko kūrėją

Margot Robbie vaidins biografiniame filme apie Mikės Pūkuotuko kūrėją

Stebėtina, kad įspūdingai Leonardo DiCaprio mylimąją filme „Volstryto vilkas“ (angl. „The Wolf of Wall Street“) suvaidinusi Margot Robbie į Holivudo aukštumas pakilo tik dabar, nors kino industrija galiausiai pripažino savo klaidą. Dabar sunku ištverti savaitę be žinios, kad M. Robbie yra siejama su nauju projektu.

Pasak „Variety“, naujausias aktorės taikinys – biografinė istorija pavadinimu „Viso gero, Christopheri Robinai“ (angl. „Goodbye Christopher Robin“), kuriama režisieriaus Simono Curtiso.

Filme bus pasakojama apie garsiojo Mikės Pūkuotuko kūrėjo A.A. Milne‘o santykius su jo sūnumi Robinu. Tėvo ir sūnaus santykiai ilgai buvo itin šalti, net jeigu Mikė Pūkuotukas (angliškai – Winnie the Pooh) buvo pavadintas pagal Robino turėtą pliušinį meškiuką, o jo geriausias draugas Kristoferis Robinas – pagal patį A.A. Milne‘o sūnų.

Filme A.A. Milne‘ą turėtų vaidinti pernai kiekviename Holivudo filme pasirodęs Domhnallas Gleesonas. M. Robbie, tuo tarpu, vaidins jo žmoną ir Robino mamą.

Projektas, kuris turėtų pasirodyti kitąmet, neabejotinai patrauks žiūrovų dėmesį dėl pagrindinių savo aktorių. D. Gleesonas pernai pasirodė tokiuose filmuose kaip „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) ir apdovanojimus susižėrusiuose „Ex Machina“ bei „Bruklinas“ (angl. „Brooklyn“).

Tuo tarpu M. Robbie Holivudą užkariaus šiemet. Vasaros pradžioje ji vaidins filme „Tarzano legenda“ (angl. „Legend of Tarzan“), kuriam žadamas didelis finansinis nepasisekimas. Rugpjūtį ji pasirodys viename laukiamiausių 2016-ųjų projektų – „DC Comics“ kuriamame „Savižudžių būryje“ (angl. „Suicide Squad“). Filme aktorė įkūnys garsiąją heroję Harley Quinn ir jeigu galima spręsti iš jau pasirodžiusių anonsų bei to, kad „Warner Bros.“ planuoja H. Quinn solinį filmą, M. Robbie šis vaidmuo atneš pasaulinę šlovę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles