Dwayne‘as Johnsonas vaidins klasikinį superherojų

Dwayne‘as Johnsonas vaidins klasikinį superherojų

Holivudo aktorius amerikietis Dwayne‘as Johnsonas taps superherojumi. Pirmadienį savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje jis paskelbė, kad netrukus persikūnys į Klarką „Daktarą“ Savadžą (Clark „Doc“ Savage) – pirmąjį pasaulyje superherojų, ankstesnį net už Supermeną.

D. Johnsonas taip pat rašė, kad savaitgalį susitiko su režisieriumi Shane‘u Black‘u ir šio projekto scenaristais. Anot D. Johnsono S. Blackas tiesiog nekantrauja, kada galės imtis šio „kieto“ projekto. „Žmogus iš bronzos“ (angl. „The Man of Bronze“) ir jo pagrindinis personažas Daktaras Savadžas pirmą kartą pasirodė 1933 m. publikuotame komikse. Daktaras Savadžas, per pasaulį keliaujantis kaip žmonių gelbėtojas ir kaip nuoboda su ypatingomis galiomis, patiria daugybę nuotykių.

Režisierius S. Blackas, žinomas kaip trečiosios „Geležinio žmogaus“ dalies (angl. „Iron Man 3“, 2013 m.) kūrėjas, neseniai pristatė kriminalinę veiksmo komediją „Kieti bičai“ (angl. „The Nice Guys“), kurioje vaidina Russelas Crowe‘as ir Ryanas Goslingas. Savo ruožtu D. Johnsonas kitais metais pasirodys „Gelbėtojuose“ (angl. „Baywatch“), taip pat šiuo metu jis filmuojasi aštuntojoje „Greitų ir įsiutusių“ dalyje (angl. „Fast and Furious 8“), be to yra pasižadėjęs vaidinti „Džiumandži“ (angl. „Jumanji“) perdirbinyje. Kada planuojama pradėti „Daktaro Savadžo“ (angl. „Doctor Savage“) filmavimą, kol kas nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles