Emily Blunt vaidins Merę Popins garsiojo filmo tęsinyje

Emily Blunt vaidins Merę Popins garsiojo filmo tęsinyje

Merė Popins yra naujausias įrodymas, kad Holivudas jau nebeturi neliečiamųjų. Kaip vakar oficialiai pranešė „Disney“ studija, artimiausiu metu bus kuriamas tęsinys garsiajam 1964 metų filmui, kuriame vaidino Julie Andrews ir Dickas Van Dyke‘as. Tęsinys vadinsis „Merės Popins sugrįžimas“ (angl. „Mary Poppins Returns“).

Po daugiau nei dviejų metų pasirodysiantis projektas pristatys naują Merę Popins. Ja taps britų aktorė Emily Blunt, pastaruoju metu užsikariavusi savo vardą Holivude kaip veiksmo filmų atstovė. Jos pasirodymai juostose „Ties ribą į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) ir „Sicario“ yra stipriai nutolę nuo linksmų miuziklų. Viename jų, tiesa, aktorė pasirodė visai neseniai – 2014 m. pabaigoje E. Blunt vaidino garsiojo miuziklo „Gilyn į mišką“ (angl. „Into the Woods“) adaptacijoje.

Merės Popins partneris, tiesa, šįkart gali sulaukti dar daugiau dėmesio nei pagrindinė herojė. Gatvių apšvietėją Džeką įkūnys Lin-Manuelis Miranda. Jo sukurtas miuziklas „Hamiltonas“ (angl. „Hamilton“), šiuo metu laužantis visus lankomumo rekordus Brodvėjuje, yra tapęs pasauliniu fenomenu ir pavertęs L. Mirandą tikra žvaigžde. Jis taip pat neseniai parašė muzikinį intarpą filmui „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ bei visą muziką šiemet pasirodysiančiai animacinei juostai „Moana“.

„Merės Popins sugrįžimas“ pasakos apie jau suaugusius Merės globotus Džeinę ir Maiklą bei pastarojo vaikus, kurių šeimą sukrečia nelaimė. Sugrįžusi Merė Popins padeda jiems susitvarkyti su šia tragedija.

Filmą režisuos miuziklų specialistas Robas Marshallas, režisavęs tokius filmus kaip „Gilyn į mišką“, „Čikaga“ (angl. „Chicago“) bei „Geišos išpažintis“ (angl. „The Memoirs of Geisha“). Scenarijaus autorius – Davidas Magee.

„Metės Popins sugrįžimas“ kino teatruose pasirodys per 2018 m. Kalėdas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles