Christopheris Nolanas režisuos filmą apie Antrąjį pasaulinį karą

Christopheris Nolanas režisuos filmą apie Antrąjį pasaulinį karą

Amerikiečių režisierius Christopheris Nolanas pagal savo paties parašytą scenarijų kurs apie Antrąjį pasaulinį karą pasakojantį filmą „Dunkirkas“ (angl. „Dunkirk“).

Veiksmo ir nuotykių filmas pasakos apie 1940 m. vykusią evakuaciją iš Prancūzijoje esančio Dunkirko miesto, kur daugiau nei 300 000 sąjungininkų karių buvo apsupti nacistinės Vokietijos kariuomenės. Kas vaidins šioje juostoje, kol kas neaišku, tačiau vis garsiau minimos britų aktorių Tomo Hardy‘io ir Kennetho Branagh kandidatūros. K. Branagh 2015 m. režisavo Disney‘aus hitą „Pelenė“ (angl „Cinderella“), o artimiausias jo projektas – kino studijos „Fox“ kuriama mistinė kriminalinė drama „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (angl. „Murder on the Orient Express“), kurią K. Brannagh ne tik režisuos, bet joje ir vaidins. Tomas Hardy‘is, kuris šiemet ne kartą ir ne du šmėžavo kino ekranuose, artimiausiu metu – jau sausio 29 d. – pasirodys Oskaro laureato meksikiečio Alejandro González Iñárritu režisuotame draminiame nuotykių trileryje „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“).

Tarp galimų kandidatų taip pat minimas dar vieno britų aktorius Markas Rylance‘as, kurio įspūdingą pasirodymą visai neseniai turėjome progos stebėti Steveno Spielbergo trileryje „Šnipų tiltas“ (angl. „The Bridge of Spies“). Artimiausiu metu M. Rylance‘ą bus galima išvysti kitame to paties S. Spielbergo režisuotame filme – „Didelis draugiškas milžinas“ (angl. „BFG“).

Juostos, kuri bus filmuojama IMAX 65 mm ir 65 mm plačiajuosčiu formatais, kūrimas prasidės 2016 m. gegužę. C. Nolanas ne tik režisuos šią juostą, bet ir užsiims prodiusavimu kartu su ilgamete šios srities partnere ir savo žmona Emma Thomas.

Kino studija „Warner Bros“ anksčiau, rugsėjo mėnesį, buvo paskelbusi, kad naujas C. Nolano filmas pasirodys 2017 m. liepos 21 d., tačiau tuomet jokių kitų konkrečių detalių atskleisti negalėjo.

Pirmąsias naujienas apie tai, kad C. Nolanas ketina kurti filmą apie Antrąjį pasaulinį karą ir tai, kad režisieriaus brolis – scenaristas Jonathanas Nolanas – buvo nuvykęs apsižvalgyti į Dunkirką, pirmieji paskelbė Prancūzijos laikraščiai.

„Mes labai džiaugiamės tęsdami bendradarbiavimą su Christopheriu Nolanu – režisieriumi, sukūrusiu vienus geriausių tiek kritikų įvertintų, tiek finansiškai sėkmingų filmų per visą istoriją“, kalbėjo kūryinės plėtros ir pasaulinės produkcijos skyriaus direktorius Gregas Silvermanas. „Dunkirkas“ intriguojantis ir stiprus pasakojimas, ir mes džiaugiamės matydami, kad Christopheris, Emma ir jų komanda perkels šią istoriją į ekranus“, pridėjo jis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles