Pilname pirmajame anonse visa jėga šturmuoja mažiausias superherojus „Skruzdėliukas“

Kino studija „Marvel“ pradėjo stipriai populiarinti dar vieną savo šių metų hitą, kuris bus vienas pagrindinių vasaros filmų. Anksčiau vos tyzeriniu anonsu paerzinę filmo kūrėjai galiausiai paleido pirmąjį pilną „Skruzdėliuko“ (angl. „Ant-man“) anonsu. Galima pastebėti ir tai, kad šis anonsas yra gerokai labiau patobulėjęs nuo anksčiau matytojo ir žada ypatingai galingus nuotykius.

Pirmasis anonsas iš esmės papasakoja filmo siužetinę liniją, tačiau per daug neatskleidžia, kas vyks. Įdomu dar ir tai, kad galiausiai pirmąkart buvo parodytas juostos antagonistas Geltonskvernis (angl. „Yellowjacket“). Gana įdomiai sukamas veiksmas bus pripildytas begale specialiųjų efektų, kurie atrodo labai kokybiškai. Akivaizdu, kad neapsieisime ir be humoro intarpų, kurie, anot kūrėjų, turėtų dominuoti šiame filme. Gali būti, kad būtent su šia juosta 2015-ieji turės savo „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) atitikmenį.

Filme bus pasakojama apie tai, kaip vienam sukčiui ir vagišiui papuola galimybė ištaisyti anksčiau padarytas klaidas ir tapti herojumi. Specialaus kostiumo dėka jis įgauna galią sumažėti iki skruzdės dydžio, bet tuo pat įgauti nežmogišką galią. Jis turi padėti savo mokytojui apsaugoti Skruzdėliuko kostiumo paslaptį ir įvykdyti pasaulį išgelbėsiančią vagystę.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Paulas Ruddas, Michaelas Douglasas, Evangeline Lilly ir kt.

„Skruzdėliukas“ kino teatrus pasieks pačiame vasaros įkarštyje – liepos 31 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles