Tomas Hiddlestonas nori būti kitu Džeimsu Bondu

Tomas Hiddlestonas nori būti kitu Džeimsu Bondu

„Spectre“, 24-asis ir kol kas naujausias filmas, pasakojantis apie legendinio agento Džeimso Bondo nuotykius, sudrebino kino teartus pernai rudenį, tačiau dar prieš premjerą puse lūpų buvo kalbama, kad Danielis Craigas yra pasiruošęs palikti bondiadą. Neseniai Markas Strongas, vienas iš ilgamečių aktoriaus draugų, atskleidė, kad D. Craigas tikrai traukiasi. Kol kas oficialiai tai dar nėra patvirtinta, todėl šalia gandų apie tai, ar vaidins D. Craigas Bondą, ar jau nebe, sklando daugybė spekuliacijų ir apie tai, kas galėtų taptų naujuoju Bondu, jei gandai apie D. Craigą vis tik pasitvirtintų. Vienas iš kandidatų, kurio pavardė minima tarp tų, kurie gali perimti Bondo estafetę iš D. Craigo, yra Tomas Hiddlestonas. Interviu leidiniui „The Sunday Times“ aktorius prisipažino, kad tikrai pasinaudotų galimybe suvaidinti šį ironišką personažą.

„Man tiesiog labai patinka pagrindinės temos melodija, įvaizdis ir mitologija. Dievinu visa tai. Jei kada nors jie pasibelstų į mano duris, tai būtų neeilinė galimybė. Ir aš labai gerai žinau, kad šis darbas reikalauja fizinių jėgų. Nežiūrėčiau į tai pro pirštus“, kalbėjo T. Hiddlestonas.

Aktorius pridėjo, kad nuėjo pažiūrėti „Spectre“ kai pats Havajuose filmavosi juostoje „Kongas: kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“). Be to, jis yra vienas pagrindinių Didžiojoje Britanijoje rodomo serialo „The Night Manager“ aktorių. Serialas statomas pagal britų rašytojo Johno le Carré šnipų romanus, kas, anot britų lažybų organizatoriaus Williamo Hillo, T. Hiddlestono galimybes tapti naujuoju Džeimsu Bondu padidina nuo 1 iš 25 iki 1 iš 10. Vis tik, anot W. Hillo, T. Hiddlestonas atsilieka nuo kitų kandidatų, pretenduojančių į šį vaidmenį.

Remiantis keleto lažybų kontorų duomenimis, dabartinis favoritas yra Tomas Hardy, paskui jį rikiuojasi Idris Elba, Damianas Lewisas, Aidanas Turneris ir Henry Cavillas Vis tik, kol kas nėra aišku, nei tai, ar D. Criagas iš tiesų galutinai atsisveikino su 007, nei tai, ar „Spectre“ režisavęs Samas Mendesas grįš kurti dar vienos Bondo dalies. „Spectre“ pagal „Box Office“ duomenis visame pasaulyje uždirbo 879,5 mln. JAV dolerių, iš jų – 199,8 mln. JAV dolerių – namuose.

T. Hiddlestoną artimiausiu metu bus galima pamatyti netrukus pasirodysiančiame biografiniame filme „Regėjau šviesą“ (angl. „I Saw the Light“), kuris kino teatrus pasieks jau kovo 25 d., bei mokslinės fantastikos dramoje „Pakilimas“ (angl. „High – Rise“), kurio premjeros data kol kas dar nepaskelbta. Šią vasarą jis keliaus į Australiją, kur filmuosis Taika Waititi režisuojamame fantastiniame veiksmo ir nuotykių filme „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“). O kada bus pradėta filmuoti nauja Bondo dalis, kol kas nežinoma.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Kinomanas / 2016 kovo 10

    Tik už Tomą Hardy,neeilinis aktorius yra ir manau tikrai gerai įkūnytų šį legendinį britų šnipą.