J.K.Rowling magijos pasaulio gerbėjai kviečiami gyvai stebėti Pasaulinį fanų renginį

J.K.Rowling magijos pasaulio gerbėjai kviečiami gyvai stebėti Pasaulinį fanų renginį

Lietuvoje to dar nebuvo! „Buvau kine“ kviečia kiekvieną tikrą J. K. Rowling kūrybos gerbėją stoti kartu su mumis ir šįvakar dalyvauti pasauliniame gerbėjų renginyje, kuris bus transliuojamas gyvai žemiau esančiame grotuve. Vienu metu susijungs viso pasaulio žiūrovai, besiruošiantys naujai magijos erai su „Fantastiniais gyvūnais ir kur juos rasti“. Oficialiai tiesioginė transliacija prasidės spalio 13 d., ketvirtadienį, 23.30 val. Lietuvos laiku.

Tai bus tikrai neeilinis renginys. Jo metu į tiesioginę transliaciją iš Londono ir Los Andželo įsijungs patys svarbiausi filmo aktoriai ir valandą bendraus su savo žiūrovais tiesiogiai! Taip pat, tiesioginės transliacijos metu bus galima išvysti dar niekur nematytą, specialiai šiam renginiui sukurtą 4 minučių klipą ir dar daugiau ištraukų iš filmo. Tai dovana kiekvienam Hario Poterio gerbėjui, kuris jau ruošiasi pasinerti į naują magijos pasaulį, vykstantį keliais dešimtmečiais atgal Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nepraleiskite neeilinės progos sudalyvauti istoriniame magiškame įvykyje!

Norime tik priminti, kad pagrindinius vaidmenis filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ atlieka Eddie’is Redmayne’as, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Collinas Farrellas, Ronas Perlmanas ir kiti aktoriai. Filmas kino teatrus pasieks jau lapkričio 28 dieną, o jau spalio 21-23 dienomis „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre galėsite prisiminti visus aštuonis Hario Poterio filmus. Na, o kol kas kviečiame jau 23.30 val būti pasiruošus stebėti visą šį renginį kartu su visais magijos gerbėjais.

[iframe width=“100%“ height=“100%“ src=“http://iframe.nowlive.com/event/57f5556fe057588102b2aa5e“ frameborder=“0″></iframe>

[iframe src=“http://iframe.nowlive.com/event/57f5556fe057588102b2aa5e“ width=“100%“ height=“500″]

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles