Chrisas Hemsworthas vaidins Toddo Phillipso režisuojamame filme apie Hulką Hoganą

Chrisas Hemsworthas vaidins Toddo Phillipso režisuojamame filme apie Hulką Hoganą

Nors dar nepasirodė Toddo Phillipso „Džokeris“ (angl. „The Joker“) su Joaquinu Phoenixu, režisierius atskleidžia ateities planus, kuriuose – dar vienas bendradarbiavimas su Scottu Silveriu ir Johnu Pollono („Dar stipresnis“ / angl. „Stronger“). Komanda kartu su Chrisu Hemsworthu kurs biografinį filmą apie aktorių ir imtynių superžvaigždę Hulką Hoganą.

Šiuo metu baigiamos derybos tarp „Netflix“ ir „Sensacijos“ (angl. „Spotlight“) prodiuserio Michaelo Sugaro kompanijos „Sugar23“ bei T. Phillipso ir Bradley Cooperio kompanijos „Joint Effort“. C. Hemsworthas ir Ericas Bischoffas taip pat jungiasi prie prodiuserių komandos.

Nors šiuo metu apie projektą daug nežinome, galime tikėtis, kad didžioji filmo dalis vyks devintajame dešimtmetyje, kuriame Hulkas Hoganas, anksčiau žinomas kaip Terry Gene Bollea, išgyveno tikrą aukso amžių, pasirodydamas WWF (Pasaulio Imtynių federacija, angl. World Wrestling Federation) renginiuose, filmuose, kompiuteriniuose žaidimuose, reklamose ir t.t.

Dabar beliko sulaukti naujausios „Keršytojų“ (angl. Avengers) dalies su C. Hemsworthu, kuri pasirodys jau balandžio 26 d. bei T. Phillipso „Džokerio“, kurį kinuose išvysime spalio 4-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles