„Mirties dienos“ kūrėjas Scottas Lobdellis kurs atvirkščią „Džono Viko“ filmą „Odinas“

„Mirties dienos“ kūrėjas Scottas Lobdellis kurs atvirkščią „Džono Viko“ filmą „Odinas“

Prieš Valentino dieną kinuose pasirodęs „Mirties diena 2“ (angl. „Happy Death Day 2U“) jau surinko trigubai daugiau, nei kainavo, o kritikai bei žiūrovai vertina filmą visai palankiai, nors netrūksta ir kalbų apie šiek tiek banaloką istorijos vystymą bei ne visai reikalingą posūkį į mokslinę fantastiką. Filmo kūrėjas Scottas Lobdellis jau planuoja naują filmų seriją „Odinas“ (angl. „Odin“).

Socialiniame tinkle „Instagram“ S. Lobdellis pasidalijo grafinės novelės viršeliu – anot scenaristo, ateityje istoriją turėtume išvysti ir kino ekranuose.

„Visiems, kas klausia apie mano būsimą projektą… Parašiau grafinę novelę ir pilnametražio filmo scenarijų su savo geriausiu draugu Johnu McLaughlinu, kūrusiu „Juodosios gulbės“ (angl. „Black Swan“) scenarijų“ – rašo S. Lobdellis. „Odinas – keršto trileris, sekantis Džono Viko pėdomis. Įsivaizduokite, kas būtų, jei Vikas būtų nužudytas, o jo šuo bandytų atkeršyti už savo šeimininką“.

Nors kine esame matę ir daugiau keršto atvejų, kai šeimininkas pradeda žudyti blogiukus dėl augintinio mirties (prisiminkime „Pašėlusį Maksą“ (angl. „Mad Max“), tai turbūt bus pirmas kartas, kai matysime atvirkščią istoriją. Belieka tikėtis, kad filmą prodiusuoti sutiks Scotto bendražygis Jasonas Blumas su kompanija „Blumhouse“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles