Pirmasis „Piktųjų paukščių 2“ anonsas jau čia

„Sony Pictures“ ir „Rovio Entertainment“ atskleidė pirmąjį „Piktųjų paukščių 2“ (angl. „Angry Birds 2“) anonsą bei pasidalino pirmuoju filmo plakatu. Tęsinys kino teatrus pasieks jau rugpjūčio 16 dieną, taip pažymėdamas dešimtąsias, to paties pavadinimo žaidimo, metines. Anonse esame supažindinami su naująja filmo piktadare Zeta, kuri gyvena apsupta ledo, ledinėje pilyje. Taip pat matome ir paukščius bei kiaules iš pirmojo filmo bei tokius veikėjus kaip Raudonąjį paukštį, kurį įgarsina Jason‘as Sudeikis, greitąjį Chuky‘į, kurį įgarsina Jash‘as Gad‘as, Leonard‘ą, kurį įgarsina Bill‘as Hader‘is, kiaulių karalių ir sprogiąją Bomba, kurį įgarsina Danny‘is McBride‘as. Tarp balso aktorių taip pat galime išvysti, o filme ir išgirsti, Peter‘į Dinglage‘ą, kuris įgarsins Didingąjį erelį.

„Piktųjų paukščių 2“ anonsas prasideda grupės „Vanilla Ice“ ikoniškuoju 1990-tųjų hitu „Ice Ice Baby“, kas atrodo labai atitaikyta prie Zeta‘os ir jos ledo rūmų. Nors iš pradžių gali pasirodyt, kad viskas vyksta sklandžiai, bet piktadarė greitai praranda kantrybę dėl viso ledo, negalėjimo gerti gėrimų ir tiesiog valgyti, nes viskas yra ledo gabaluose. Po to, kai ruonis atima jos maistą, Zeta supyus nusitaiko į piktųjų paukščių salą ir iššauna milžinišką ledo bloką, atskleisdama naują grėsmę, su kuria tuoj susidurs mūsų mėgiami paukščiukai.

Filmą „Piktieji paukščiai 2“ režisavo Thurop‘as Van Orman‘as, jam padėjo John‘as Rice‘as bei John‘as Cohen‘as. Kartu su sugrįžtančiais aktoriais ir komanda, prie filmo šįkart prisidės ir būrys naujų žmonių, tokių kaip Rachel Bloom, Sterling‘as K. Brown‘as, Zach‘as Woods‘as, Beck‘as Bennett‘as bei daugumai gerai žinoma muzikos atlikėja Nicki Minaj. Visos aktorių rolės dar nėra atskleistos, tačiau daugiau apie tęsinį sužinosime labiau priartėjus prie filmo išleidimo datos. Pirmąjį žvilgsnį į tęsinį ir jo anonsą galite pažiūrėti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles