Melas Gibsonas ir Vince‘as Vaughnas pirmajame „Dragged Across Concrete“ anonse

Mus pagaliau pasiekė pirmasis veiksmo filmo „Dragged Across Concrete“ (liet. „Velkamas per betoną“) anonsas. Tai naujausias filmų kūrėjo S. Craigo Zahlerio kūrinys, kuris į kino teatrų sales ir vėl sukvies visus drąsius ir smurto scenų nebijančius žiūrovus. Vienas iš labiau žinomų režisieriaus darbų buvo jo 2015 metais debiutavęs filmas „Kaulinis tomahaukas“ (angl. „Bone Tomahawk“), kuris daugelį šokiravo scenomis, kupinomis gausybės smurto. Ir šįsyk režisierius sugrįžta su kiek neįprastu duetu, kurį sudaro Melas Gibsonas ir Vince‘as Vaughnas. Veiksmo filmuose ir komedijose vaidinantys aktoriais sujungs savo jėgas įkūnydami porą prasikaltusių policininkų, bandančių praturtėti ir užsitikrinti saugią ateitį.

Anonsas prasideda juodojo humoro epizodu, bet dalykai greitai pasisuka ir viskas greitai pakrypsta tamsia linkme. Anonse Melas Gibsonas rodomas kaip senstantis policininkas, kuris prarado kadaise turėtą fizinę formą, o Vince‘as Vaughnas, jo padėjėjas, priverčia jį apmąstyti ateities planus. Ir tikriausiai būtent dėl to policininkai ir ryžtasi žengti į priešingą įstatymo pusę, kurią prisiekė ginti. Nors pateiktas anonsas ir neatskleidžia daug siužeto detalių, bet galime spėti, kad filme bus pasakojamos tokios socialinės problemos kaip policininkų smurtas pagardintas su žiupsneliu juodojo humoro.

V. Vaughnui tai bus antras sykis, kuomet jis dirbs su režisieriumi S. Craigu Zahleriu. Jie dviese 2017 metais bendradarbiavo kurdami filmą „Siaubinga kamera, 99 blokas“ (angl. „Brawl In Cell Block 99“). Aktorius geriau žinomas už vaidmenis įvairiuose komedijos žanro filmuose, bet po truputį pereina prie rimtesnių vaidmenų, tokių kaip Frankas seriale „Tikrasis detektyvas“ (angl. „True Detective“). Filmas kino teatrus pasieks kovo 22 pasirinktuose kino teatruose, o anonsą galite pažiūrėti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles