„DC“ komiksų filmai ieško jaunesnio aktoriaus pakeisti Beną Afflecką

„DC“ komiksų filmai ieško jaunesnio aktoriaus pakeisti Beną Afflecką

Beno Afflecko karjera – viena įdomesnių Holivude. Pirmąją savo karjeros dalį aktorius praleido vaidindamas stounerių komedijose ir romantiniuose filmuose. 2003 metais jis vaidino superherojų Drąsiaširdį, tačiau juosta buvo nesėkminga ir kelis vėlesnius metus B. Affleckas vėl praleido vaidindamas romantiniuose filmuose. 2007 metais aktorius tapo režisieriumi ir pristatė filmą „Dingusioji“ (angl. „Gone Baby Gone“). 2012 metais jis net laimėjo Oskarą už geriausią metų filmą „Argo“.

Po savo karjeros pokyčių Oskaro laureatas 2015 metais buvo paskelbtas naujuoju Betmenu. Iki dabar jis įkūnijo superherojų trijuose filmuose, tačiau nei vienas iš jų nesulaukė pripažinimo iš kritikų ar žiūrovų, o finansiškai sėkmingas buvo tik tas, kuriame jis pasirodė vos keliose scenose. Gandai apie norą pakeisti aktorių į jaunesnį sklinda jau nuo 2016 metų, tačiau dabar sulaukėme patvirtinimo, kad yra ieškomas naujas aktorius, kuris galėtų perimti nakties herojaus kostiumą.

2017 metais Mattas Reevesas buvo paskelbtas kaip būsimo Betmeno filmo režisierius, tačiau iki dabar nesulaukėme jokių žinių apie filmo scenarijų, aktorius ar filmavimo datą. Dabar „DC“ paskelbė, kad yra ieškomas 25-30 metų aktorius, kuris galėtų perimti vaidmenį ir įkūnyti šį superherojų ilgą laiką. Kol kas filmo pasirodymo data yra 2020 metai, tačiau kol nėra aktoriaus, scenarijaus ir kitų žinių, galime tikėtis, kad filmas bus nukeltas dar toliau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles