Dėl IMAX salių trūkumo perkeliama trečiojo „Žvaigždžių kelio“ premjera

Dėl IMAX salių trūkumo perkeliama trečiojo „Žvaigždžių kelio“ premjera

Pastaruoju metu galima įsitikinti, kad kino teatrų tinklas IMAX turi be galo didelę įtaką filmų pasirodymo datoms. Tuo galima įsitikinti su naujausia žinai, kurią paskelbė kino studija „Paramount Pictures“. Studija nusprendė perkelti trečiojo „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) filmo premjerą ir dabar filmas pasirodys jau 2016 metų liepos 22 dieną.

Originaliai filmas turėjo pasirodyti liepos 8 dieną. Tai tik dvi savaitės, tačiau taip „Žvaigždžių kelio“ trečiajai daliai atsilaisvina kelias patekti į IMAX kino teatrus. Iki to laiko šiose ypatingo dydžio ir kokybės salėse karaliaus tik „Tarzano“ (angl. „Tarzan“) adaptacija. Kol kas aišku, kad liepos 22 dieną pasirodo Guy‘aus Ritchie‘io naujausias filmas „Apskritojo stalo riteriai: Karalius Arturas“ (angl. „Knights of the Round Table: King Arthur“). Kaip praneša portalo „The Hollywood Reporter“ šaltiniai, dėl užimtų IMAX salių pastarasis filmas taip pat keis savo premjeros datas.

Bet gali taip nutikti, kad naujasis filmas apie Karalių Arturą nejudės ir gaus IMAX sales, o tada „Žvaigždžių keliui“ gali iškilti šiokie tokie nesklandumai. Sunku kažką spręsti, nes nėra aišku, kokių susitarimų yra pasiekusios studijos su IMAX, bet panašu, kad beveik visi kino studijos „Warner Bros.“ Gauna išskirtines teises rodymui didžiosiose kino salėse.

Na, o liepos 22 dieną trečiojo „Žvaigždžių kelio“ konkurentais bus „Ledynmetis: susidūrimo taškas“ (angl. „Ice Age: Collision Course“) ir, jei nekeis datos, „Apskritojo stalo riteriai: Karalius Arturas“. Bet kita vertus, perėjęs iš liepos 8 dienos filmas išvengia susidūrimo su „Tarzanu“, Steveno Spielbergo filmu „The BFG“ ir trečiuoju „Išvalymu“ (angl. „The Purge 3“).

Trečiąją „Žvaigždžių kelio“ dalį režisuos Justinas Linas, kuris dar visai neseniai parodė savo sugebėjimus su „Greitais ir įsiutusiais 7“ (angl. „Furious 7“). Scenarijų filmui rašo Simonas Peggas ir Dougas Jungas. Pagrindinius vaidmenis atliks Chrisas Pine‘as, Zachary‘is Quinto, Zoe Saldana, Karlas Urbanas, Antonas Yelchinas, Idris Elba ir tas pats Simonas Peggas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles