Ruošiamasi kurti „Pagrobimo“ serialą

Ruošiamasi kurti „Pagrobimo“ serialą

Liamą Neesoną žvaigžde pavertęs filmas „Pagrobimas“ (angl. „Taken“) jau greitai taps serialu. Kaip praneša „Deadline“, jis pasakos apie garsiojo filmo priešistorę.

Serialą turėtų prodiusuoti visų trijų „Pagrobimo“ dalių scenaristas ir veiksmo filmų ekspertas Lucas Bessonas, o NBC televizija jau užsakė pirmąją šio serialo seriją. Pasak „Deadline“, visas serialas turėtų būti paremtas žymiąja L. Neesono veikėjo ištarta citata, aiškinančia, kad pagrindinis franšizės herojus turi neeilinių sugebėjimų, leidžiančių jam surasti ir įveikti bet kokį priešą. Serialas turėtų papasakoti, kokiu būdu buvęs CŽV agentas įgijo šiuos sugebėjimus ir išaugo į vieną grėsmingiausių veiksmo filmų herojų.

Natūralu, kad L. Neesonas šiame seriale nesirodys. Televizinis „Pagrobimo“ variantas rodys jauną pagrindinį veikėją, dar neturintį žmonos ir vaikų, todėl gali būti, kad seriale gims nauja veiksmo filmų žvaigždė.

Primename, kad „Pagrobimas“ yra 2008 metais pasirodęs veiksmo filmas, pasakojantis apie buvusį CŽV agentą, ieškantį savo pagrobtos dukros. Į šeštąją dešimtį įkopęs L. Neesonsa ten pradėjo savo kaip veiksmo filmų žvaigždės karjerą, todėl jeigu jums atsibodo kas kelis mėnesius matyti naują su šiuo aktoriumi pasirodantį filmą, kaltinkite L. Bessoną. Pastarajam, tiesa, jūsų kaltinimai būtų nė motais – filmas su 25 milijonų dolerių biudžetu uždirbo 226 milijonus, o du jo tęsiniai buvo ne ką mažiau pelningesni, todėl siekis pasipelnyti iš serialo yra suprantamas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles