M. Damonas ir P. Greengrassas vėl buriasi į komandą kuriant „Borną 5“

M. Damonas ir P. Greengrassas vėl buriasi į komandą kuriant „Borną 5“

Po itin ilgų ir nevaisingų kalbų aktorius Mattas Damonas ir režisierius Paulas Greengrassas galiausiai dar kartą, susivienys kurdami penktąją „Borno“ dalį. Iki šiol M. Damonas buvau daug kartų sakęs, kad į „Borno“ franšizę grįžtų tik tokiu atveju, jei ją vėl režisuotų P. Greengrassas. Tuo tarpu režisierius daug kartų kartojo, kad „Borno“ istorija nebeturi potencialo ir, kol nebus naujų idėjų, grįžti jis neketina. Dabar akivaizdu, kad kūrėją pasiekė nušvitimas, mat studija „Universal Pictures“ jau pradėjo sutarčių rengimo darbus su aktoriumi ir režisieriumi dėl penktosios „Borno“ dalies. Dar įdomiau – studija taip baisiai nori šio tęsinio ir taip spurtuoja, kad filmo premjerą yra numačiusi 2016 metais.

Remiantis naujienų portalu „Deadline“, M. Damonas ir P. Greengrassas tikrai sugrįš kartu kurti penktąją „Borno“ dalį, mat būtent jų tandemas ir iškėlė šį veikėją į veiksmo trilerių aukštumas su filmais „Bornas: Absoliutus pranašumas“ (angl. „The Bourne Supremacy“) ir „Bornas: Galutinis tikslas“ (angl. „The Bourne Ultimatum“). Taip pat, jei projektas išties pajudės, scenarijų filmui taip pat rašys pats režisierius.

Studija „Universal Pictures“ labai stengėsi išlaikyti alsuojančią „Borno“ franšizę, pristatydama Tony‘io Gilroy‘jaus režisuotą „Borną: Palikimą“ (ang;. „The Bourne Legacy“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Jeremy‘is Renneris. Jis suvaidino dar vieną šnipą, dalyvavusį Borno programoje. Tačiau studija buvo atsargi ir paliko atviras duris, pro kurias vėl galėtų įžengti Mattas Damonas, tapdamas Džeisonu Bornu.

„Palikimo“ tęsinys turėjo būti jau filmuojamas ir pasirodyti 2015-ųjų rugpjūtį, tačiau po kurio laiko premjeros data buvo perkelta į 2016-ųjų liepos 15 dieną. Dabar, grįžtant M. Damonui ir P. Greengrassui, filmas gali būti nustumtas dar toliau, mat „Universal Pictures“ greičiausiai perleis 2016-ųjų datą tikrajam Bornui. Kad ir kaip būtų nemalonu tai įvardinti, reiktų pripažinti, kad „Palikimas“ su J. Renneriu buvo tik vietos užpildymas ir priminimas apie franšizę. Šiai istorijai diriguot turintis Justinas Linas, anksčiau sukūręs „Greiti ir įsiutę 5“ (angl. „Fast Five“), šiuo metu yra pasirašęs sutartį dėl pirmų dviejų serialo „Tikras detektyvas“ antrojo sezono serijų kūrimo, todėl jis ramiai sėdi ir laukia savo eilės.

Mattas Damonas dabar yra išties užimtas aktorius. Artimiausiu metu jis ketina dar kartą susiburti su režisieriumi Kennethu Lonerganu, kuriant filmą „Manchester by the Sea“, o po to filmavimo aktorius keliaus tiesiai į Ridley‘io Scotto kuriamo „Marsiečio“ (angl. „The Martian“) filmavimo aikštelę.

Paulas Greengrassas taip pat turi nemažai veiklos. Po itin gerai įvertinto „Kapitono Phillips“ (angl. „Captain Phillips) režisierius gavo pasiūlymą kurti tikrais įvykiais paremtą dramą apie Atlantos olimpinių žaidynių sprogdinimus, kurioje pagrindinius vaidmenis atliktų Leonardo DiCaprio ir Jonah Hillas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles