„Tarnaitės“ režisierius sukurs trilerį Hičkoko stiliumi

„Tarnaitės“ režisierius sukurs trilerį Hičkoko stiliumi

Socialinės dramos „Tarnaitė“ (angl. „The Help“) ir biografinio pasakojimo apie Jamesą Browną „Kelias į viršų“ (angl. „Get On Up“) režisierius Tate‘as Tayloras imasi ekranizuoti bestseleriu tapusią rašytojos Paulos Hawkins knygą „Mergina traukinyje“ (angl. „The Girl on the Train“). Literatūrinis kūrinys laikomas greičiausiai perkamu romanu JAV, skirtu suaugusiems skaitytojams.

Per pirmąjį savo pasirodymą JAV (2015 m. sausis), „Mergina traukinyje“ užėmė pirmąją „New York Times“ bestselerių vietą ir jos neapleido 17 savaičių iš eilės. Romaną daug kas lygina su legendinio režisieriaus Alfredo Hitchcocko kūriniais, todėl būsimos juostos režisierius turės išties įdomią ir gana intriguojančią medžiagą.

Paulos Hawkins knygos herojė – Reičel, moteris, kurį save laiko niekinga. Ji galvoja, jog moterys šiame pasaulyje vertingos tik dėl grožio ir tam, kad gimdytų vaikus. Reičel nepatenka nė į vieną šių kategorijų. Ji negali tapti mama, o ir išorė nėra jos stiprioji pusė. Ji bedarbė, tačiau kiekvieną dieną važiuoja traukiniu į „darbą“. Kiekvieną dieną jai tenka eiti šalia buvusio vyro Tomo ir jo naujos, neseniai pagimdžiusios žmonos Anos namų. Apsilankiusi socialiniuose tinkluose, Reičel pamato ką tik pagimdyto Tomo vaiko nuotrauką ir prierašą, jog jis yra labai laimingas.

Neištvėrusi, moteris po truputį praranda viltį ir pradeda neatsisakinėti alkoholinių gėrimų. Atitrūkusi nuo realybės ir apsvaigusi nuo alkoholio, ji naktimis skambinėja buvusiam vyrui ir net ateina prie jo namų. Taip pat važinėdama traukiniu Račel dažnai mato ir jos buvusius su Tomu namus, kuriuose gyvena visiškai kiti žmonės. Ji juos vadina „auksine porelė“, ir, karts nuo karto, bando fantazuoti, lyg tai ji gyventų tuose namuose. Tačiau vieną dieną dingsta „auksinės porelės“ mergina Megan, o Reičel tampa pagrindiniu įtariamuoju. Visgi, ją dažnai matė šalia nukentėjusių namų, o ant jos rankų randami randai, kurių Reičel negali paaiškinti.

Knygoje pasakojimas vystomas iš trijų moterų perspektyvų – Reičel, Anos ir Megan. Megan turi savo skeletus spintoje, na, o Ana, irgi gali būti ne tokia jau ir ideali žmona, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Juostos sukūrimą finansuos studija „DreamWorks“, kuri dar 2014 metais, likus pusmečiui iki knygos pasirodymo prekyboje, nusipirko teises ekranizacijai. Knygą adaptuos scenaristė Erin Cressida Wilson, kurios filmografijoje – 2001 m. filmas „Sekretorė“ (angl. „Secretary“) ir 2009 m. pasirodžiusi drama „Kloja“ (angl. „Chloe“).

Kada pasirodys filmas nepranešama, tačiau studija „DreamWorks“ tikisi, jog juostos laukia lygiai tokia pati sėkmė, kaip tai buvo su D. Fincherio režisuotu trileriu „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles